חם בדרום: 17 קסאמים ביממה האחרונה

ההסלמה בדרום: 17 רק"ק שוגרו במהלך היממה האחרונה אל ישובי עוטף עזה, 8 מהם נפלו תוך שעה אחת בין 15:00 ל16:00

 • הריני ממנה לשליח את מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א להעביר עבורי את המתנות לאביונים

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • מתנות לאביונים לקופת העיר, בפועל במזומן, בו ביום

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

לאחר "טפטופים" של לילה, כאשר נורו מרצועת עזה ארבעה רקטות ובחסדי שמים נפלו בשטחים פתוחים הבוקר לא אכזב, משעות הבוקר עד שעות אלו, נורו שלושה עשר רקטות במספר לעבר המועצה אזורית אשכול.

קרא עוד:

[postim]

החשש העיקרי עד לאחרונה, היה דווקא הצלפים שעומדים קרוב לגדר ומנסים ללכוד את החיילים בעיצומו של הפיטרול. כך היה עם החייל נתנאל מיל שאווילי הי"ד שנהרג מירי צלף לפנות בוקר של שישי לפני שבועיים ומספר ימים. היום, כך נראה, חוזרים בגדודי "אל-קאסם" לפעילות השגרתית: יריית קסאמים לעבר היישובים החופפים לעזה.

צה"ל בתגובה, תוקף ללא הרף ברצועה. כבר משעות הצהריים ירה חיל האוויר לעבר מספר רוכבי אופנוע בעזה, שחשודים כבכירים במערכת הטילים. כמו כן, הוא ירה לעבר מספר מחבלים כאשר נראו מנסים לשגר קסאמים לעבר ישראל, התוצאה מהבוקר חיסל חיל האוויר לפחות שלושה מחבלים.

ומה אומרים שם, בצד השני? כמו תמיד מבטיחים שבמידה וה"טרור הציוני לא ייפסק, אנחנו נמשיך ונילחם בו".

אהרל'ה רוטשטיין, מנהל קמפוס התיכון של שער הנגב אומר היום לJDN: "אנחנו כל הזמן בכוננות של 15 שניות הגעה למקום מוגן. אמש, זה היה הזוי", הוא מספר. "היה לנו מסיבה בבית הספר, עם מאות אורחים מוזמנים ולפתע נשמעה אזעקת 'צבע אדום'. זה החזיר אותנו לימים אחרים".

אז מה עושים?

"תשמע, אנחנו רגילים למצבים האלה. אנחנו יודעים שמידי פעם יש כאלו אירועים שנמשכים ארבע חמש ימים ושוב שבים לשגרת חיינו. אנחנו ככה כבר 12 שנה. זה לא מהיום".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן