תאונת דרכים קטלנית הרגה פועלים פלסטינים: שמונה פלסטינים נפצעו בתאונת דרכים בין משאית לרכב סמוך ליישוב שקד שבצפון השומרון. צוותי מד"א קבעו את מותם של חמישה מהפצועים. פצוע קשה ושני פצועים בינוני פונו מהמקום על ידי מסוק

לפחות חמישה בני אדם נהרגו ושלושה נפצעו קל-בינוני בתאונת דרכים קטלנית היום (רביעי) אחר הצהריים סמוך לישוב שקד בצפון השומרון. מתחקיר ראשוני עולה כי משאית התנגשה ברכב מסחרי שהוביל פועלים פלסטינים.

ממד"א נמסר כי בתאונה נפגעו שמונה פלסטינים בשנות ה-40 שחלקם היו עדיין לכודים ברכב, בהם חמישה במצב אנוש, מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית. במקום היו שלושה פצועים נוספים, אחד מהם במצב קשה עם חבלת חזה ושניים במצב בינוני עם חבלות בראש. הם פונו במסוק של צה"ל לבית חולים רמב"ם בחיפה.

בעקבות התאונה הקשה מספר רב של כוחות הצלה ביניהם מד"א וכיבוי הוזעקו לזירה. הכוחות פעלו לחילוץ הפצועים שנלכדו ברכב והעניקו להם טיפול רפואי ראשוני שכללו מאמצי החייאה ממושכים, בסופם נקבע מותם של חמישה מהפצועים.

"המראה היה מזעזע, ראיתי רכב מסחרי מעוך ומפורק לחלוטין", סיפר חובש רפואת חירום של מד"א וואיל ג'מאל. "בתוך הרכב נלכדו 4 גברים כבני 40 ומחוץ לרכב שכב גבר נוסף. הם היו מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק, לאחר בדיקה רפואית נאלצנו לקבוע את מותם של החמישה".