עיריית בני ברק השיבה אבידה ממעמקי תעלת הניקוז

עיריית בני ברק השיבה פלאפון שנפל מידי בעליו לתעלת ניקוז בעיר, הבעלים שיגרו מכתב תודה והערכה לעירייה על היחס והטיפול המהיר

גם בעידן התחרותיות הגדולה בין משווקי הטלפונים הסלולאריים, יש עדיין חשיבות גם למכשיר בודד, הן לבעליו וגם לעובדי עיריית בני ברק, שעשו הכל להשיבו לבעלת המכשיר.

קרא עוד:

[postim]

והעובדה היא, שלפני ימים אחדים החנתה גב' אחינועם ארז את מכוניתה ברחוב הרב קוק בבני ברק וכאשר יצאה מהרכב נפל לה מכשיר הטלפון אל תוככי מערכת הניקוז והתעול העירוני.

גב' ארז סברה לתומה שאין סיכוי שוב לראות את המכשיר שבבעלותה ועליה לרכוש מכשיר חדש, ואולי גם להיכנס לבדוק את ההצעות הרבות העולות, כיום, חדשות לבקרים בשוק המכשירים הסלולאריים. ברם, לתומה סיפרה אמה, גב' אסתר גיבלי על נפילת המכשיר, תוך כדי שיחה בענייני עבודה, לגב' חדווה פלדמן, מזכירת אגף מיכון ומיחשוב של העירייה. תשובתה המפתיעה של הגב' פלדמן היתה שלדעתה אין כל בעיה והיא סבורה שהפיתרון היעיל ביותר הוא לפנות למר שלמה בורובסקי, מנהל המוקד העירוני, והוא בוודאי ישמח לעשות הכל למצוא את האבידה ובכך גם לקיים מצוות השבת אבידה וגם לשמח את בעלת המכשיר.

ואכן, זמן קצר ביותר לאחר פנייתה של הגב' פלדמן למנהל המוקד, יצא, לאחר פניית המוקד, צוות מאגף תשתיות ופיתוח של העירייה למערכת התעול, ולאחר עבודה מאומצת שמחו למצוא את המכשיר ושמחו, כמובן, להחזירו לבעליו. הגב' ארז שקיבלה את המכשיר בשמחה אף דאגה לכתוב מכתב למנהל המוקד ולעובדים, בו היא מדגישה, כי "העובדים לא רק נעימים בהתנהגותם, אלא שהם בועה אנושית יוצאת דופן".

הרב יעקב אשר, ראש העיר שעודכן על המקרה, דאג להביע מיידית את תודתו והוקרתו הן לגב' חדווה פלדמן, מזכירת אגף מיכון ומיחשוב, יוזמת הפיתרון, הן למר שלמה בורובסקי, מנהל המוקד ולהרב חנוך זיידמן, מנהל אגף תשתיות ופיתוח ולאינג' אלכס בליאצקי, מהנדס ומנהל מח' תחזוקה באגף, על הביצוע והוסיף, כי עובדים מעין אלו מוסיפים כבוד ויקר לעירייה והם מהווים דוגמא ומופת בהתנהגותם המעולה והאיכותית.

2 תגובות

כל הכבוד לעיריית ב"ב ולראש העיר המסור הרב יעקב אשר מזמן אמרתי שאסור להחליפו בואו נקווה שבאמת לא יחליפו אותו

עכשיו הבנו איזה ויזניץ אתה!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו