במשטרה מנסים לאתר את מאבטח השכונה "מעלה הזיתים" שירה לפי טענות הפלסטינים בנער פלסטיני במהלך המהומות ביום שישי. המאבטח תועד על גג בניין, אוחז ברובה, ובסרטון שבו הוא נראה לכאורה יורה לעבר מפרי סדר

המשטרה בודקת את טענות הפלסטינים, לפיהן מאבטח של שכונת מעלה הזיתים שבירושלים הוא שירה למוות אתמול (שישי) במפגין בהפרות הסדר במזרח ירושלים.

המאבטח תועד בתמונה על גג בניין בהתנחלות, אוחז ברובה, ובסרטון שבו הוא נראה לכאורה יורה לעבר מפרי סדר, אם כי הסרטון אינו באיכות גבוהה.

כוח של משמר הגבול פשוט אתמול על בית החולים אל-מקאסד במזרח ירושלים, בחיפוש אחר גופתו של הנער מוחמד חסן אבו רנאם, אך לא איתרו אותה כיוון שהוברחה.

משרד הבריאות הפלסטיני אישר כי חיילים נכנסו למחלקת הכליות בבית החולים הממשלתי של הרשות הפלסטינית, וערכו חיפושים לפני שנסוגו מהמקום. בית החולים קלט פצועים נוספים מהעימותים האלימים.

כזכור שלושה צעירים פלסטינים נהרגו אתמול בעימותים עם כוחות הביטחון בראס אל-עמוד, בא-טור ובאבו דיס שבמזרח ירושלים.

שניים מהצעירים נפצעו תחילה ופונו לבית החולים אל-מקאסד שם נקבע מותם.

דיווח: שלושה פלסטינים נהרגו בעימותים במזרח ירושלים

הערב התחדשו העימותים, ובשער האריות התעמתו מאות עם שוטרים. בא-טור יידו כמה רעולי פנים אבנים לעבר השוטרים. סמוך להר הזיתים יודו אבנים ובקבוקי זכוכית לעבר כוח משטרה במקום.

בעיסאוויה, יידו כמה צעירים אבנים ודרדרו צמיג בוער לעבר הכביש. שוטר נפגע מזיקוק וטופל במקום. במעבר שועפאט עשרות מפרי סדר יידו אבנים לעבר כוח המשטרה שהיה במקום.

דיווח: פלסטיני נהרג בעימותים עם המשטרה במזרח ירושלים