מערב פרוע בדרום: 6 גמלים שוטטו על כביש סמוך לבאר שבע • צפו

תגובתם המהירה של השוטרים ופקחי ״סיירת ירוקה״ הביאה אתמול לתפיסת עדר גמלים שהסתובב בכביש 40. העדר הועבר לאחסון בצפון והחשוד באחזקתו נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בבאר שבע. צפו בתיעוד
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

בעקבות דיווח שהתקבל אתמול בבוקר במוקד 100 של המשטרה אודות עדר גמלים שנראה על כביש חצרים באר שבע הוקפצו למקום שוטרים ואנשי הסיירת הירוקה. פעילות משותפת של הכוחות בשטח, הביאה לתפיסתם של ששת הגמלים שהיו שם והעברתם לאחסנה בצפון.
גבר בשנות ה-70 לחייו, תושב הפזורה, נעצר בחשד שהעדר שייך לו ושהוא לא נקט באמצעי הזהירות המתבקשים על מנת למנוע מהגמלים לפסוע לאורך ציר הנסיעה ולסכן את משתמשי הדרך באשר הם.

"בעלי החיים המתהלכים בקרבת צירי התנועה, ולעיתים אף על נתיב הנסיעה, מסכנים חיים לא אחת. לעיתים, תאונות דרכים אלו מסתיימות באופן טראגי. משטרת ישראל פועלת כל העת יחד עם גופים נוספים באמצעות מבצעים יזומים ופעילות שוטפת במפגעים נקודתיים על מנת למנוע את הסיכון ככל שניתן לציבור משתמשי הדרך", נמסר מהמשטרה.

צילום: דובר המשטרה

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן