אילוסטרציה. pixabay

בין הזמנים: הג'יפ התהפך באמצע הטיול, שמונה בני משפחה נפצעו

שמונה מבני משפחה חרדית שנסעו לטיול בצפון, נפצעו לאחר שהג'יפ בו נסעו במהלך מסלול אתגרי התהפך ליד גוש חלב. מצבה של אחת הפצועות מוגדר קשה ומסוק הוזעק לזירה על מנת למהר את הפינוי לבית החולים

פצועה בינוני עד קשה ושבעה נפגעים קל עד בינוני עקב התהפכות ג'יפ בגוש חלב. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף גליל מעניקים טיפול רפואי ראשוני לנפגעים בזירת התאונה. נסיבות התאונה בבדיקה.

יוסי רפאלי חובש רפואת חירום של איחוד הצלה מירושלים שהיה בסמיכות למקום סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בג'יפ שהתהפך. בסיוע מתנדבים נוספים של איחוד הצלה סניף גליל הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לפצועה באורח בינוני עד קשה ולשבעה נפגעים באורח קל עד בינוני. מדובר במשפחה שהיו בטיול ג'יפים לרגל חופשת בין הזמנים".

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר, בשטח הסמוך לכפר גוש חלב, התהפך ג'יפ מסיבה שטרם ברורה. במקום מספר נפגעים וטרם ידועה חומרת פציעתם. מתנדבי יחידת חילוץ גליל כרמל של משטרת ישראל בדרכם למקום".

אנא העתירו בתפילות: רונית בת משה, אליאסף בן רונית, חיה בת רונית, אליחי בת רונית, יעל בת רונית, מירב בת רונית, הדר בת בתיה

6 תגובות

העונה הכי בוערת, שיפסקו האסונות, רפואה שלימה והחלמה מהירה, ושלא יהיו יותר פנצ'רים…

למה לפני כל סרטון צריכים לראות את הפרסומת שלהם נימס

אולי הגיע הזמן לשמוע בקול השל"ה הקדוש שכותב 'בין הזמנים לא יפקד ולא יזכר'.

הייתי שם כשהג'יפ התהפך, אנחנו בדיוק ירדנו את ההר והם התחילו לעלות אז אוטומטית הסתכלנו עליו וראינו איך כולם עפים הג'יפ התהפך 3 פעמים ונפל ישר, זה היה מפחידדדדדדדד אבא שלי ואחים שלי הרימו את הג'יפ ביחד עם אחד הפצועים כדי לחלץ את מי שהיתה מתחתיו ולקח למד"א 20 דקות עד שהם הגיעו, מי שהגיע ראשון היה ערבי מגוש חלב. ואם לא היה לנו פלאפון עם ווצאפ לא היה להם אפשרות לאתר אותנו זה היה נססססס. אח"כ הגיע יוסי רפאלי עם המשפחה שלו הוא רץ לפצועים ואישתו חילקה לכולם כוסות מים….

גם אני הייתי שם היה להם באמת נסו שלחנו את המיקום לאיחוד הצלה ובזכות פעילותם המהירה הם ניצלו

אני הייתי שם ולאחד מהפצועים קראו חגי ולא כתבתם אותו שיתפללו עליו

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו