צילום אילוסטרציה: פלאש 90

השוטר נדהם: משאית פול-טריילר נסעה נגד כיוון התנועה

כמעט אסון בכביש 4: משאית ענקית שעטה הבוקר נגד כיוון התנועה. שוטר שהיה במקום עצר את הנהג - מה שמנע אסון כבד. לחובת הנהג, תושב מזרח ירושלים, נרשמו בעבר 100 עבירות תנועה. ומה הוא "הסביר" לשוטרים? לסיפור המלא

הבוקר, במהלך פעילות אכיפה של קצין אגף התנועה, כאשר הוא נוסע על כביש 4 לכיוון צפון באזור מחלף גן רווה, הבחין לפתע הקצין במשאית פול טריילר הנוסעת מולו בנתיב שמאפשר נסיעה לכיוון צפון והוא נוסע בכלל לכיוון דרום, הקצין שהופתע סיפר :"לא האמנתי למראה עיני, משאית פול טריילר נוסעת מולי בניגוד לכיוון הנסיעה. נתקלתי בעבר בכלי רכב שהתבלבלו ונסעו בנתיב הנגדי אבל במשאית פול טריילר טרם, איני רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתה מגיעה מכונית פרטית מולו על כביש 4, שבו הנסיעה הממוצעת היא 80-90 קמ"ש".

מיד עם זיהוי המשאית ביצע מספר פעולות מהירות, על מנת להפסיק את העבירה ולשמור על ביטחונם של ציבור הנהגים. כאמור לאחר שקצין המשטרה עצר את המשאית הוא חסם את הכביש וסייע לנהג המשאית לבצע פניית פרסה ולחזור לכיוון הנסיעה הנכון (דרום) וזאת לאור העובדה כי יש חומת הפרדה בין הנתיבים.

במהלך תשאול הנהג בשטח הוברר כי הנ"ל באמצע שנות ה-50 לחייו תושב מזרח ירושלים שטען להגנתו כי התבלבל בדרך לירושלים. הנהג שלחובתו למעלה מ-100 עבירות תעבורה קיבל קנס וזימון לבימ"ש בגין נהיגה בקלות ראש, בנוסף לאחר בדיקת תקינות המשאית ע"י הקצין שהוא גם בוחן תנועה, נמצאו ליקויים חמורים והמשאית הורדה מהכביש.

במשטרה הוסיפו כי זיהוי המשאית בשלב מוקדם של נסיעתו בכיוון הנגדי בהחלט מנעה אירוע שיכל להסתיים באסון.

4 תגובות

נהג חולה נפש!!!

מטורף, למה הוא לא בכלא כבר מהעבירת תנועה העשירית? או החמישית?

הענישה הקלילה על עבירות תנועה בישראל מזמינה עוד ועוד סיפורים הזויים!
הנהג של 402 שהרג 4 אנשים קיבל רק 4 שנים בכלא ו- 48 אלף ש"ח פיצויים! [12 אלף לכל אחד!].
השופטים שמענישים בקלילות כזו מאפשרים לסיפורים ההזויים האלה להתרחש…
חוץ מהעובדה שבקושי יש ניידות בכבישים וכל מטורף עושה מה שבא לו…

נהג רוצח !

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *