צילום אילוסטרציה: פלאש 90

השוטרים החזירו לחתן את 50,000 השקלים שנגנבו ממנו • צפו בתיעוד

סוף טוב: 50,000 שקלים במזומן נגנבו אמש ממכוניתו של תושב ירושלים שאמור להינשא הערב. שוטרי תחנת 'לב הבירה' נרתמו לסייע וכעבור שעות בודדות הם הצליחו לתפוס את הגנב והכסף הוחזר לחתן שהודה להם במילים נרגשות. צפו בתיעוד

אתמול דווח למשטרה על כסף מזומן שנגנב מתוך רכבו של תושב העיר. מדובר בכסף שפדה מחנותו במרכז העיר, וזאת לצורך תשלום המיועד לחתונתו המתקיימת היום.

מעדותו עלה כי לקח את הכסף המזומן מהחנות, שהיה מיועד לתשלום לחתונתו, ושם אותו בתוך שקית ברכבו שכן חזר לחנות לזמן קצר. מששב למכוניתו הבחין שהשקית עם הכסף איננה.

מיד עם קבלת הדיווח פעלו השוטרים במאמצים רבים במישור הגלוי והסמוי וכעבור מספר שעות מצאו את הכסף במלואו. השוטרים יצרו עימו קשר והזמינו אותו לתחנת לב הבירה לקבלתו.

המתלונן הודה לשוטרים ואמר שלא האמין שכספו המיועד לתשלום עבור חתונתו , יאותר כל כך מהר ויוחזר אליו.

8 תגובות

ברכת חתן ביום חופתו

האריה – מלך החיות אמר פעם לבנו: אל לך לפחד משום ברייה בעולם כי אנחנו החזקים ביותר מכולם ואין מי שיכול לעמוד נגדנו. לימים טייל הבן עם האב וראה תמונה גדולה של שמשון הגיבור שמשסע אריה מפיו, שאל את אביו איך יתכן שאדם ינצח את הארי הלא אמרת לי שאנחנו החזקים ביותר? ענהו האב, הנה לך הוכחה על צדקת דברי, כי כשפעם אחד בהיסטוריה אדם הכניע אריה יש בזה חידוש ועשו מזה תמונה גדולה!

אמת ויציב!
כמה שזה נכון…

צודקים. אבל בכ"א, מגיע להם שנכבד אותם ונעריך אותם על העזרה שעזרו לחתן הזה, ועל המהירות. אפי' אם מדובר על הצלחה של פעם היובל.

המשטרה עשו מעשה יפה ונאצל וצריך לשבח אותם על זה, אבל לא זה העבודה שלהם ? לא ככה הם היו אמורים לעשות בכול גניבה ?

צודק WOW רוב הגניבות המשטרה לא תופסת, גניבות בסכומים הרבה יותר גדולים לא תופסים, פשוט הגנב כאן היה לא הכי חכם, והמשפחה עשו מזה פרסום גדול, ולמשטרה היתה כאן הזדמנות טובה ליחצן את עצמם.

רק תשומת לב הם רוצים השוטרים

אמר רבי שמעון בר יוחאי: כל מה שעושים, לצורך עצמם הם עושים.
ונראה לי זה שייך גם היום על המשטר והמדינה שלנו…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *