מאהל הפראיירים חוזר • הפעם בתל אביב

שבוע אחרון לפני פרסום דו"ח פלסנר, מאהל הפראיירים חוזר, הפעם בת"א • שר החוץ ליברמן ייתן הצהרה פומבית בשעה 10:00

בשבוע הבא יתפרסם דו"ח פלסנר בנושא שירות לכל, הדו"ח שימליץ לממשלה כיצד לנהוג עם החרדים בסוגיית הגיוס והנשיאה השווה בנטל הציבורי.

קרא עוד:

[postim]

לקראת פרסום הדו"ח הוחלט להקים שוב את מאהל הפראיירים של תנועת המחנה המשותף, הפעם בתל אביב. המחנה יוקם היום (ג) ליד רכבת צפון בעיר. שר החוץ אביגדור ליברמן יגיע לשם וייתן הצהרה פומבית בשעה 10:00 בבוקר.

בועז נול ועידן מילר מתנועת "המחנה המשותף", ממובילי המאבק, הודיעו אמש (ב) כי המאהל יוקם שוב מחר לקראת פרסום מסקנות דו"ח פלסנר, "כדי להזכיר לראש הממשלה נתניהו את מה שהבטיח לנו ולעם ישראל – שירות שווה לכל" כלשונם.:

המאהל יוקם היום (ג), החל משעות הבוקר, ליד רכבת צפון בתל אביב, בשעה 10:00 בבוקר צפוי להגיע שר החוץ אביגדור ליברמן יו"ר ישראל ביתנו, ולתת הצהרה פומבית בה יתייחס גם למשמעויות הקואליציוניות של דו"ח פלסנר.

לדברי מובילי המאבק, מילר ונול, "נתניהו ומופז הבטיחו שירות לכל. אם יפרו את ההבטחה, איש לא ישכח להם את זה שהם אחראים להחמצת שעת הכושר הגדולה של החברה הישראלית".

"השמועות המדאיגות שאנחנו שומעים על דיל נוסף עם המפלגות החרדיות לחקיקת "מתווה אלקין" שימנע שוב הנהגת שירות שווה באמת ותיקון עוול היסטורי, מחייבות את נתניהו ומופז למעשים כדי להוכיח שמילתם היא מילה, אחרת מה התועלת בממשלה רחבה כ"כ אם היא איננה מתקדמת בשום דבר? דברי נול ומילר.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו