טרגדיה במהלך הטיול המשפחתי בנהר הירדן: הרב שלמה זלמן בלוי ז"ל, בנו של הרב דוד נחמן בלוי זצ"ל, טבע בנהר הירדן בניסיון להציל את ביתו שנקלעה למצוקה. חייה של הבת ניצלו, ובני המשפחה הזעיקו עוברי אורח שהוציאו אותו מהמים, צוות של מד"א שהגיע למקום קבע את מותו

הטיול המשפחתי הסתיים באסון: הרב שלמה זלמן בלוי ז"ל, שהה עם בני משפחתו בנהר הירדן, ושם לב כי ביתו נקלעה למצוקה במים.

מבלי לחשוב פעמיים, מיהר לקפוץ אל המים על מנת להציל את חייה.

הבת, בגיל 16, ניצלה, אך אביה, שהציל אותה, לא. בני המשפחה שלא ידעו מה לעשות, מיהרו להזעיק עוברי אורח שעברו בכביש הסמוך, ואלו הצליחו למשות את האבא מהמים והזעיקו את מד"א למקום.

הפראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה, מיהרו לבצע בו פעולות החייאה יחד עם מתנדבי יחידת חילוץ גולן, אך למרבה הצער, נאלצו לקבוע את מותו בזירה, דקות ספורות בלבד לאחר שהגיעו למקום.

הרב שלמה זלמן בלוי ז"ל נולד בירושלים בי"ט אייר תשל"א, לאביו הרה"ח רבי דוד נחמן בלוי ז"ל, מראשי החינוך העצמאי ואגודת ישראל ולאמו מרת לאה ע"ה.

בבחרותו למד בישיבת סלונים – שם עשה חיל בלימודיו. לאחר נישואיו השתייך לקהילת עדת ירושלים-המתמידים, בראשות הגאון רבי לייב מינצברג שליט"א.

לפני כ-15 שנה ניצל מתאונת דרכים קשה. חברו הטוב האברך משה סירוטה ז"ל נהרג אז בתאונה המחרידה. גם אמו, מרת לאה ע"ה, נהרגה בתאונת דרכים בירושלים.

מסע הלוויה ייערך הלילה בשעה 23:00 מבית ההלוויות שמגר להר המנוחות בירושלים.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.