כלי טייס של חיל האוויר תקפו אמש לפנות בוקר מחסן נשק של ארגון הטרור חיזבאללה בסמוך לנמל התעופה הבינלאומי של דמשק • איראן הציגה במצעד צבאי טיל בליסטי חדש לטווח של 2,000 ק"מ

כלי טייס של חיל האוויר תקפו אתמול לפנות בוקר מחסן נשק של ארגון הטרור חיזבאללה בסמוך לנמל התעופה הבינלאומי של דמשק – כך על פי דיווחים זרים בהם נטען כי שוגרו לפחות שלושה טילים לעבר המתחם.

דיווחים בסוריה: צה"ל תקף מחסן נשק של חיזבאללה


איראן הודיעה כי ביצעה בהצלחה ניסוי בטיל הבליסטי החדש שלה "חורמשאר", שמסוגל להגיע לטווח של 2,000 קילומטרים ולשאת כמה ראשי נפץ.

האיום החדש של איראן: טיל בליסטי לטווח של 2,000 קילומטרים


רעידת אדמה הורגשה בצפון קוריאה באזור שבו נעשו בעבר ניסויים גרעיניים. מוקד הרעש היה קרוב מאוד לגובה פני הקרקע. לדברי סין יש חשד שהרעידה היום נגרמה אף היא מפיצוץ, אבל מומחים בדרום קוריאה ובארגון בינלאומי העריכו כי מדובר "בנסיבות טבעיות".

צפון קוריאה: רעידת אדמה מסתורית, ואיומים על טראמפ


רעש האדמה במקסיקו: צוותי חילוץ ממשיכים בפעולות ההצלה והחיפושים אחר נעדרים במקסיקו סיטי ובסביבותיה בעקבות רעש האדמה שהביא למותם של לפחות 286 בני אדם.
צוותי החילוץ ממשיכים לפעול ללא הרף בזירות שונות של 52 בניינים שנהרסו כליל במקסיקו סיטי.

הוריקן מריה היכה בפוארטו ריקו, שחלקים ממנה צפויים להישאר כחודשיים ללא חשמל. הסופה גבתה עד כה את חייהם של 17 בני אדם, 15 מהם באי דומיניקה שבקריביים. הסופה התחזקה במהלך החג ומהירות הרוחות הגיעה ל-195 קמ"ש.

נער כבן 15 נהרג ואישה בת 44 נפצעה באורח קשה בתאונת דרכים סמוך לביתר עילית. צוות מד"א פינה את הפצועה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, יחד עם גבר בן 48 שנפצע באורח בינוני.