צילום: צילום: פלאש 90

חשד: העלימו מס בהיקף של חמישה מיליון שקלים

בית משפט השלום בחדרה התיר לפרסם כי בעליהן של מסעדה, בית קפה ובית מאפה ומנהל הכספים בהן נעצרו ושוחררו בערבות בחשד כי ביצעו עבירות מס בהיקף של מיליוני שקלים
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

בית משפט השלום בחדרה התיר לפרסם כי בעליהן של מסעדה , בית קפה ובית מאפה ומנהל הכספים בהן נעצרו ושוחררו בערבות בחשד כי ביצעו עבירות מס בהיקף של מיליוני שקלים. החקירה בעניינם התבצעה על ידי משרד מע"מ חדרה בשיתוף פעולה עם מחלקת החקירות מכס ומע"מ חיפה והצפון.

בעלי המסעדה ,בית קפה ובית המאפה "קינמון בולונז'רי" ו"מאפה השמונים", עבדאללה אבו מוח (28) מבאקה אל גרבייה ופהמי אבו מוח (60) ממייסר, ומנהל הכספים בהן, מאהר אבו טועמה (46) מבאקה אל גרבייה חשודים כי בשנת 2016 ואילך ביצעו מספר רב של עבירות על חוק מע"מ, וחשודים בהעלמת עסקאות בהיקף של כ-5,000,000 ₪, קיזוז תשומות בהיעדר מסמכים והגשת דוחות כוזבים למע"מ.

החשודים זומנו לחקירה בסוף חודש אוגוסט וטענו בדיון בבית המשפט כי התרת הפרסום הפרשה תפגע במאפיות המעסיקות עשרות עובדים ועל האפשרות שלהם לעשות עסקים. בית המשפט קיבל את טענותיהם והטיל צו איסור פרסום שפג ב- 26.9.17.

כתבות קשורות

3 תגובות

 1. אני אישית ונראה עוד רבים מהקוראים לא מעניין אותנו נושאים פלילים נטו
  כך שלדעתי זו כתבה מיותרת
  ובהזדמנות זו תודה רבה על כל שאר הכתבות הנקיות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן