פעילות מבצעית וחקירתית שביצעו שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל ושהביאה למעצרם של 3 חשודים בגניבת 250 ק"ג ענבים ביום כיפור, מביאה היום להגשת כתב אישום חמור בגין שוד בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכי משפט נגד החשודים

פעילות מבצעית וחקירתית שביצעו שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל ושהביאה בתאריך 03.10.17 למעצרם של 3 חשודים בגניבת 250 ק"ג ענבים ביום כיפור, מביאה היום להגשת כתב אישום חמור בגין שוד בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכי משפט, על ידי פרקליטות מחוז דרום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כנגד 3 חשודים בגניבת 250 ק"ג ענבים תוך תקיפה ואיומים על שומר הכרם.

כאמור בצהרי יום כיפור, הגיעו מספר חשודים לכרם ענבים באזור יתיר שבדרום הארץ, שם החלו למלא ארגזים בתוצרת המבוקשת כשלפתע ניגש אליהם שומר הכרם שהבחין בנעשה בדרישה לעזוב את המקום. החשודים שלא נענו לבקשתו, תקפו אותו ואימו עליו במזמרה שמא ידווח למשטרה תוך שהם מצליחים לגנוב כ- 250 ק"ג ענבים.

עם עזיבתם את הכרם ולאחר שהכו את השומר אף ניקבו את צמיגי מכוניתו. חקירה שנוהלה במשמר הגבול הביאה למעצרם של שלושת החשודים בגניבת הענבים, תקיפת השומר והאיומים על חייו והיום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגד 3 החשודים כתב אישום בגין שוד בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכי משפט בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. החשודים, אחים תושבי חורה שוהים במעצר והיום אף תדרוש הפרקליטות את מעצרם עד תום ההליכים.