מסית ומדיח: ח"כ אמסלם: "עשרות אלפים בטלנים בישיבות"

כך מסית הח"כ החרדי המודח לפני כתב מעריב, בן-כספית במגזין השבת של העיתון

"הרבה יותר ממחצית מתלמידי הישיבות, הרוב הגדול, עשרות אלפים, בטלנים ושבאבניקים, צריך לנקות אותם מהישיבות ישר לבקו"ם"…, כך אומר ח"כ אמסלם (עם שלם) בראיון שהוא מעניק לכתב בן-כספית ממעריב במגזין השבת.

קרא עוד:

[postim]

אמסלם, נודע זה מזמן במנטרות ההזויות שלו, אך הפעם הוא החריג למדי. אמסלם יודע אפוא שהקריירה הפוליטית שלו נמצאת בפחת, והוא חושב שבאמצעות הכפשת המגזר החרדי בצורה מזוויעה, הוא יקושש עוד קולות לתנועה העזובה שלו. אמסלם, יודע גם יודע, שיש עולם ישיבות פורח, וכי השוליים הם מועטים, אך לדידו, כנראה שרוב עולם הישיבות בכלל שרוי בכאוס של "עשרות אלפים בטלנים ושבאבניקים".

מוקדם יותר השבוע, תקף הח"כ המנודה, את השר ר' אליהו ישי שהגדיר את ההליכה לצבא כרעיון שמשול לג' עבירות החמורות: "ישי משתמש בטרמינולוגיה הקיצונית ביותר כדי להצדיק את המשך ההתעלמות של אלה המתיימרים להנהיג את הציבור החרדי מאלפי בחורי ישיבה שלא לומדים תורה ברצינות, לא משרתים ולא עובדים. ש"ס בראשות ישי, פוגעת בעולם התורה, בחיילי צה"ל ובמדינה", אמר אמסלם ועורר גיחוך רב בקרב רבים: הרי הוא הראשון שפוגע בכל דרך בעולם התורה. הוא הרי האויב מספר אחת שפוגע בחרצובות לשונו כל העת בעולם הזה.

27 תגובות

ימח שמו וזכרו
מתעטר באיצטלא של רב ופוסק
ובזכות היוהרא הזאת מרשה לעצמו לפעור פיו נגד התורה ולומדיה
בושה וחרפה!!! עוכר ישראל!!!

מסית ומדיח, זו הגדרה מדוייקת.
ועל זה אומרת התורה הקדושה (דברים יג ט-יג): "לא תאבה לו ולא תשמע לו ולא תחוס עינך עליו ולא תחמל ולא תכסה עליו וכו', כי בקש להדיחך מעל ה' אלוקיך וגו' וכל ישראל ישמעו ויראון ולא יוסיפו לעשות כדבר הרע הזה בקרבך".

מקווים ומייחלים שאותו רשע לא יעבור את אחוז החסימה בבחירות הקרובות
וימצא את עצמו מחוץ לבית הנבחרים, ולא יהא לו פתחון פה ויכולת השפעה מבפנים… אמן ואמן.
זהו רב רפורמי במיטבו, אלא שהוא מלובש כחרדי, מבייש בלבושו את מוסד הרבנות ואת היהדות החרדית כולה.
עפרא לפומיה!

תצחקו את התמונה שלו!!!!!!!!111

אסור להסתכל בפני אדם רשע!!!!!!!!!!11

איי איי איי מה לא עושים בשביל קצת צומי.
חיימקה את הכי הרבה צומי תקבל כשתוריד את הזקן והפאות וכל השאר, ותודיע לכל תומכיך הנלהבים שהגיע למסקנא שזו הדרך היחידה לא להיות שבבניק.

בס"ד
חבל שאדם כזה עם "מגבעת וחליפה" שמסמלת משהו מאו "דתי" מתנהג כך שיזהר לו אולאי בזכותו החילונים יחזרו בתשובה בין אדם לחברו.
לך כבודו אם אתה מרשה לעצמך לדבר כך צא מהארץ הקודש לא מתאימה לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בס"ד
חבל חבר כנסת מתוסכל צריך להוציא לעג על בני ישראל. ב"ה הארץ תקיא אותך……………………………….

אתה עושה מעשה עמלק ואתה רשע. ואני הכנסתי אותך לשס. ואתה נוכל. ושקרן. וכמה עבדתה בשחור ומכרתה סיפרי תורה ומזוזות. כמה קומבינות עשיתה. וכמה שוחד לקחתה וגם נתתה. ניסים ישי אח של אלי ישי שר הפנים

אוהב אותו נורא צודק עם כל מילה

מסכן גדול בטלן גדול
פסיכיאטר דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כמה מכות טובות לא יזיקו לו צריך לשבור לו את העצמות ויפה שעה אחת קודם

בושה וחרפה!

יוקע חיים אמסלם לדיראון עולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש משהו בדבריו
הוא צודק מעט
יש הרבה בטלנים בישיבות שמצוה לשלוח אותם לנח"ל החרדי
די למרובעות
לא כל מי שמבקר הישיבות הוא אפקורוס
כמובן חיים אמסלם לא יכול לקחת את מקום גדולי תורה הוא צריך ללכת אצלם לדווח להתיעץ איתם ולא ישר למפגרים של התשקרת
צודק אבל אל תאמר אתה את זה אלא רק גדולי תורה פוסקי הדור
רבותי באו נעשה כולנו חשבון נפש

מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו.

מה קרה לו שנעשה צדוקי בסוף ימיו????

כנראה שהתנהל נגדו חקירה בגין כספים שהוא גנב יחד עם עוד כמה חברים מהמדינה, ולכן החליט לעשות הפוך על הפוך והתשקורת מאתרגת אותו..

תוצק זפת רותחת (אפילו לא זהב רותח) לתוך פיו, ומהר.

לא לפרסום. רק לעיני המתפעלים.
במלבן התגובה, כשמסמנים במלבן הוא נקלט ואפשר לכתוב. לא כן בשדות השם והאימייל. הקשתי כל היום במלבנים הלבנים (שבשמאלם הצבתם את הכוכביות האדומות) ושום כלום. דבר לא נע ולא זע. עד שידי נתקלה ולחצתי בטעות על המלה שם, פתאום נפתח המלבן שלו לכתיבה. כך גם עשיתי במלה אימייל ונקלט.
תקנו "באג" זה.

אני לא מבין מה בכלל מתייחסים אליו …..עוד איזה דפוק את מי זה מעניין?

היש, החשיבה שלך מאפיינת קטין!

גם אם יש בחור שבאבניק- הוא עדיין טהור מהרבה חיילים בצבא, הוא עדיין יוצא ובא בין היכלי הקודש, עדיין מניח תפילין לפחות "בשביל אבא" ושם כיפה "בשביל אמא" או "כי לא נעים". איך אתה יכול להשוות את אותו בחור שבאבניק שיכול לחזור תוך חצי שנה-שנה ולהיות שוב נמנה בין בחורי החמד לומדי התורה- לחייל שרואה מראות פריצות מידי יום ומתגאל במאכלים שהכשרם לוט בערפל???
וגם אם נראה שהוא מחמם ספסלים בישיבה ורובץ במיטה רוב היום- עדיין אין לנו היתר לשלוח אותו למקום שבו נשמתו תטמא ותתמטם, ותכפיל את סאת ייסוריה וחטאיה לאין שיעור.

כשתגדל- תבין,
וכשתבין- תגדל.

יש לתקן בראש הרשימה: בן (לחוד) כספית (לחוד), ולא בן-כספית.

ח"כ אמסלם = אסלם = לא דתי

צבי יודלביץ אתה צודק מאוד
ואני חוזר בי פה מעל הבמה בפני כל עם ועדה

למרות שמסתמא נלכד היהודי הזה לצד האחר – אפשר בכל זאת לשמור על צניעות בתגובות.. הרי גם אנחנו גולשים באינטרנט, שזה לא בדיוק על דעת גדולי הדור.
כמו כן, הכל ממנו יתברך, גם המלעיז הנ"ל. ויש לעשות חשבון נפש על מה ולמה.

מי שנושר מהישיבה, בטוח יתפקר בצבא. ואת זה הם מחפשים.

אל מנחם היקר
אני כן רוצה שיעבור אחוז החסימה שלפחות שכולם יראו מי היושב בבית הנבחרים המקום שם זה באמת רק לאפיקורסים כמהו

אני חושב שלא רובם בטלנים אלא "כולם" בטלנים , ומשנה מפורשת במסכת מגילה "כל עיר שאין בה עשרה בטלנים אסור לדור בה" ופרש"י בטלנים, שבטלים ממלאכתם ועוסקים בתורה, ואשרינו שאלה "הבטלנים" שלנו,
ולגופו של ענין עיין במסכת אבות ד' מידות בהולכי לבית המדרש הולך ולומד הולך ואינו לומד לומד ואינו הולך לא הולך ולא לומד , הרי שאחד המידות בהולכי לבית המדרש הם הבטלנים שעליהם מדבר הרודף צדק אמסלם המסכן (כי באמת אין הגדרה אחרת למי שאיבד עולמו בשעה אחת) הולך ואינו לומד,
ולסיום לא תמצאו אימא נורמלית שמכפישה את בניה לפני כולם גם כשהיא עצמה יודעת את האמת , וזה משום החיבה והאהבה שהיא רוחשת לבן והיא פשוט תגן עליו וכל מיקרי ואופן, וזה פשוט מה שחסר לאמסלם אהבה ללומדי תורה , היש מסכנות גדולה מזו? וכ"ש כשהוא נמנה בין שונאי התורה , שזה הופך אותו לאפיקורוס ה"י.

שנה ופירש קשה מכולם…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *