כך מסית הח"כ החרדי המודח לפני כתב מעריב, בן-כספית במגזין השבת של העיתון

"הרבה יותר ממחצית מתלמידי הישיבות, הרוב הגדול, עשרות אלפים, בטלנים ושבאבניקים, צריך לנקות אותם מהישיבות ישר לבקו"ם"…, כך אומר ח"כ אמסלם (עם שלם) בראיון שהוא מעניק לכתב בן-כספית ממעריב במגזין השבת.

קרא עוד:

[postim]

אמסלם, נודע זה מזמן במנטרות ההזויות שלו, אך הפעם הוא החריג למדי. אמסלם יודע אפוא שהקריירה הפוליטית שלו נמצאת בפחת, והוא חושב שבאמצעות הכפשת המגזר החרדי בצורה מזוויעה, הוא יקושש עוד קולות לתנועה העזובה שלו. אמסלם, יודע גם יודע, שיש עולם ישיבות פורח, וכי השוליים הם מועטים, אך לדידו, כנראה שרוב עולם הישיבות בכלל שרוי בכאוס של "עשרות אלפים בטלנים ושבאבניקים".

מוקדם יותר השבוע, תקף הח"כ המנודה, את השר ר' אליהו ישי שהגדיר את ההליכה לצבא כרעיון שמשול לג' עבירות החמורות: "ישי משתמש בטרמינולוגיה הקיצונית ביותר כדי להצדיק את המשך ההתעלמות של אלה המתיימרים להנהיג את הציבור החרדי מאלפי בחורי ישיבה שלא לומדים תורה ברצינות, לא משרתים ולא עובדים. ש"ס בראשות ישי, פוגעת בעולם התורה, בחיילי צה"ל ובמדינה", אמר אמסלם ועורר גיחוך רב בקרב רבים: הרי הוא הראשון שפוגע בכל דרך בעולם התורה. הוא הרי האויב מספר אחת שפוגע בחרצובות לשונו כל העת בעולם הזה.