בלשי המשטרה עצרו אמש 5 תושבי יפו ובעל משחטה תושב קלקיליה, בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע וגניבת רכב. הם נתפסו בתום חקירה סמויה שנערכה בחודשים האחרונים באזור גוש דן, בדגש על מעצרם בשעת מעשה. צפו בתיעוד מהמשחטה

יחידת אתג"ר בלהב 433, בשת"פ לוחמי מג"ב ובלשי מחוז ת"א, עצרו אמש 5 תושבי יפו ובעל משחטה תושב קלקיליה, בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע, גניבת רכב וכיו' בתום חקירה סמויה שנערכה בחודשים האחרונים באזור גוש דן, בדגש על מעצרם בשעת מעשה.

מדובר בכנופיית גנבי אופנועים מיפו, המונה 2 בגירים ושלושה קטינים, אשר פעלה עפ"י החשד בשיטתיות, החל משלב איתור הקטנועים הנדרשים, עובר להפעלת חברי הכנופיה הקטינים לגניבתם ועד העברתם לפירוק בשטחים.

לציין, כי במהלך השבועות האחרונים למדה יחידת אתגר את דפוסי הפעילות של הכנופיה, לרבות איתור המקומות בהם הסתירו את האופנועים הגנובים עד העברתם לשטחים. בשלב הסתרת האופנועים, בלשי היחידה תפסו את האופנועים והשיבו אותם לבעליהם החוקיים.

במקביל למעצר חברי הכנופיה, נערך חיפוש בבתיהם ונמצאו עשרות קסדות אשר עפ"י החשד נגנבו יחד עם הקטנועים במהלך השבועות האחרונים וכן נערכה פעילות בקלקיליה , במסגרתה נעצר בעל משחטה ונתפסו 5 קטנועים החשודים כגנובים.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא משלבת פעילותן של יחידות משטרה מגוונות, הן במישור הסמוי והן הגלוי, לשם חשיפת גנבי רכב ומעצרם, במטרה לצמצם את היקף הגניבות למען בטחון הציבור ושמירה על רכושו.