כתב אישום הוגש כנגד חשוד בגניבת ארבע מלגזות

בתום פעילות חקירתית ומודיעינית של היחידה ללוחמה בפשיעה של משטרת ישראל, הוגש בסוף השבוע שעבר, כתב אישום ובו ארבעה אישומים נגד ראז'ח אלסייד, בן 34 מאבו רקיק, בגין ביצוע התפרצויות וגניבת ארבע מלגזות מראשל"צ, פ"ת, חולון ויבנה

בתום פעילות חקירתית ומודיעינית של היחידה ללוחמה בפשיעה של משטרת ישראל, הוגש בסוף השבוע שעבר, כתב אישום ובו ארבעה אישומים נגד ראז'ח אלסייד, בן 34 מאבו רקיק, בגין ביצוע התפרצויות וגניבת ארבע מלגזות מראשל"צ, פ"ת, חולון ויבנה.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בסוף החודש שעבר, על התפרצות לבית עסק באזור התעשייה הישן בראשל"צ וגניבת מלגזה מתוכו.

על פי כתב האישום, התפרץ הנאשם לבית העסק בראשל"צ על ידי חיתוך מנעול הבריח עם דיסק. לאחר מכן, ניתק את שרשרת הברזל בה הייתה קשורה המלגזה, הניע את המלגזה והעמיס אותה על משאית. את המלגזה הסיע לכפר ברא.

במקרה נוסף העולה מכתב האישום, התפרץ הנאשם לבית עסק בפ"ת על ידי חיתוך שער הכניסה עם דיסק, ניסור כלוב המתכת בו הייתה המלגזה וגניבתה. בנוסף גנב הנאשם מהמקום כלי עבודה רבים בשווי 50,000 ₪. גם במקרה זה, לקח הנאשם את המלגזה לכפר ברא.

הנאשם נעצר בתאריך 29/9/17 ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ, כאמור, בסוף השבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד תום ההליכים, בגין התפרצות, גניבה וגניבת רכב.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *