במשטרה מציינים כי 16 רישיונות נהיגה נפסלו, 12 כלי רכב לקויים הושבתו ו-17 כלי רכב הורדו לפירוק. כמו כן, ניתנו 32 דו"חות בגין שימוש בפלאפון. במקביל איתרה המשטרה 6 כלי רכב גנובים באזור בנימין

במסגרת פעילות אכיפה ממוקדת של שוטרי התנועה ובשילוב כוחות נוספים, בדגש על ציר 60, וצירים נוספים ביו"ש, במהלך סוף השבוע האחרון נרשמו 477 דוחות תנועה. עיקר האכיפה התמקדה בתפיסת נהגים הנוהגים בכביש באופן המסכן את ציבור משתמשי הדרך, בריונות וסיכון חיים.

במשטרה מציינים כי 16 רישיונות נהיגה נפסלו, 12 כלי רכב לקויים הושבתו ו-17 כלי רכב הורדו לפירוק. כמו כן, ניתנו 32 דו"חות בגין שימוש בפלאפון.

במהלך פעילות אכיפה בכביש 443, הבחינו השוטרים ברכב שעורר את חשדם, השוטרים עצורו את הרכב ומהנהג הדיף ריח חזק של אלכוהול, בבדיקת ינשוף שבוצע לנהג נמצא כי הינו תחת השפעת אלכוהול של 342 מיקרוגרם בליטר אויר נשוף, הנהג תושב חורה בשנות ה-30, הועבר להמשך טיפול תעבורתי.

"בריונות הנהגים בכביש גורמת לא אחת לסיכון חיי אדם ותאונות דרכים, על כן משטרת ישראל בשיתוף גורמים נוספים תמשיך בפעילות אכיפת תנועה כנגד עבירות הגורמות לתאונות ואלו המשפיעות על חומרתן במטרה לבצע אכיפה ממוקדת ומניעה מצבית לתאונות הדרכים. המשטרה תמשיך לפעול לשינוי תרבות הנהיגה, תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים", נמסר מהמשטרה.

בתוך כך, במהלך פעילויות שגרתיות בסוף השבוע של שוטרי הסיור באזור גזרת בנימין איתרו השוטרים 6 כלי רכב גנובים, שנגנבו מאזורים שונים ברחבי הארץ במהלך השנה האחרונה והועברו לשטחים. 3 כלי רכב נתפסו סמוך לצומת עופרה ו-3 כלי רכב נוספים נתפסו סמוך לכפר מזרעה א-שרקיה.

בתמונות: הרכבים הגנובים שנתפסו. צילום: דוברות המשטרה