מחזה קורע לב נראה היום באחד מתחנות הרכבת הקלה בירושלים כאשר אשה חרדית, שפנתה מיוזמתה לפקחים לאחר ששמה לב כי חסר לה 50 אגורות ברב קו, הורדה מהרכבת וקיבלה קנס למרות דמעותיה כי אין לה כיצד לשלם את גובה הקנס שהוטל עליה

אשה חרדית שעלתה היום לרכבת הקלה בירושלים, הבחינה כי בכרטיס הרב קו שלה, אין די כסף על מנת לשלם עבור הנסיעה. האישה פנתה מיוזמתה לפקח וביקשה את עזרתו. במקום לסייע לאישה ולהסביר לה מה עליה לעשות, הורידו הפקחים את האישה מהרכבת ורשמו לה קנס.

בהמשך התברר כי בכרטיס הרב קו של האישה חסרו 50 אגורות! בלבד לתשלום הנסיעה, כאשר כידוע, ברכבת הקלה בירושלים אין אפשרות לשלם בתוך הרכבת אלא רק ברציף. תיעוד מכתיבת הדו"ח על ידי הפקחים שפורסם היום בחדשות 10, מתאר תמונת מצב עגומה וקורעת לב.

האישה, מתחננת בוכייה אל הפקחים כי לא ירשמו לה דו"ח ויותרו לה על הקנס הכספי, שכן אין לה כסף לשלם. הפקחים מתעלמים מתחינותיה וממשיכים לרשום את הדו"ח. יצוין, כי לא מדובר בפעם הראשונה שנוסעים מתלוננים על קבלת קנסות ללא כל התחשבות מצד הפקחים, בנסיבות לאי התשלום.

מחברת 'סיטיפס' המפעילה את הרכבת הקלה נמסר בתגובה: "מדובר בנוסעת שנכנסה לרכבת הקלה בידיעה שאין ברשותה כרטיס נסיעה תקף. מאחר והנוסעת לא שילמה על הנסיעה הרי שהיא קיבלה חיוב מוגדל כדין. בכל תחנה ניתן לבדוק עוד טרם הכניסה לרכבת את יתרת הנסיעות בכרטיס. צר לנו על חוסר הנעימות, אך כפי המשתקף מהסרטון ניכר כי למרות ניסיון הפרובוקציה כלפי הבקרים, אלו שמרו על איפוק וכבודה של הנוסעת לכל אורך האירוע".