תיעוד מחריד: המיסיונרים הטבילו ילדים יהודים קטינים לנצרות

קטינים יהודים, רובם ממשפחות קשי יום, עברו מניפולציות על ידי קבוצת מיסיונרים בעיר אשקלון, ובסיומה הוטבלו לנצרות בחוף הים בעיר. "התחננו שיעזבו אותם. הם ילדים, והתשובה שקיבלנו הייתה שאם לא נרפה - הילדים יעזבו בגללנו את הבית"

העיר אשקלון סוערת לאחר שהתגלה כי שני מיסיונרים בכירים הטבילו לנצרות כמה בני נוער יהודים תושבי העיר, בחוף ימה של אשקלון. הנערים לומדים בבתי ספר ובחטיבות הביניים בעיר, ושניים מתוכם הם אחים בגילאי 16 ו-17 בלבד.

"שטפו להם את המוח", אומרת בתה הבכורה לכאן חדשות. "אמרו להם שישו הוא האלוהים שלהם. ואנחנו יהודים! עלינו לארץ, ברוך השם, והם שטפו להם את המוח. התחננו לאנשים האלה שיעזבו אותם. הם ילדים. אבל הם נשארו איתם בקשר בסתר, והתשובה שקיבלנו הייתה שאם לא נרפה – הילדים יעזבו בגללנו את הבית. אמא שלי חד הורית, לא מדברת עברית, ופשוט אובדת עצות".

לפי המרכז לנפגעי כתות, הסיפור הזה הוא אחד מיני רבים. במרכז אמרו לכאן חדשות כי יש עשרות קבוצות מסוגים שונים של "יהודים משיחיים" בארץ, חלקן מוגדרות כתות, השאר לא, אבל גם כשלא מדובר בכת – מדובר בעבירה פלילית: בישראל אסור להמיר דת של קטין לפי חוק העונשין. הגברים המבוגרים, מספרות המשפחות שילדיהן עברו הטבלה, פועלים בערמומיות ומציגים מצג שווא. הם פונים לנערים ולנערות ממשפחות במעמד סוציו אקונומי נמוך, מעניקים להם חום ואהבה וכך יוצרים אמון ומשפיעים עליהם לשנות את דתם.

כשבתה של מלכה וחברה עקבו אחר אחיהם, הם גילו שהם נכנסים לדירה שהוסבה לבית תפילה, עם אורגן וספרי הברית החדשה, שם ישבו כעשרים נערים ונערות ו"התפללו" לאותו האיש, רח"ל. בהתכתבויות ובמסרונים רואים כיצד הגברים לוחצים שוב ושוב על הנערים, משכנעים אותם להתפלל לאותו האיש, ושולחים רכב כדי להביא אותם למרכז התיפלה.

בני משפחתם של שני האחים הצעירים שהוטבלו יצרו קשר עם פעילי יד לאחים ואלו הגיעו אליהם במהירות, כשהם פוגשים בהורים המזועזעים שלא ידעו את נפשם מצער. "הבנים שלנו נמצאים כרגע תחת השפעתם ההרסנית של המיסיונרים. הם לא רוצים ללכת לבית הספר, ניתקו מגע עם כל חבריהם ואפילו אותנו הם לא משתפים במה שעובר עליהם", סיפרו ההורים בכאב והוסיפו כי הנערים עומדים על כך שיתאפשר להם להמשיך לעמוד בקשר עם המיסיונרים, ולא – הם יינקטו בצעדים אובדניים.

במסגרת ההדרכה והליווי שניתנו למשפחה, ובהנחיית היועצים המשפטיים של יד לאחים הגישו ההורים תלונה במשטרת אשקלון-לכיש על המיסיונרים שעברו על סעיף 368א' לחוק העונשין, האוסר המרת דתם של קטינים מתחת לגיל 18. המשטרה פתחה בחקירה ובתחילת השבוע זומנו שני הנערים לתחנת המשטרה וזו ביקשה לשמוע מהם כיצד יצרו עמם המיסיונרים קשר, כחלק מהליך החקירה.

רמי סופר, סגן ראש עיריית אשקלון הממונה על אגף הרווחה, הודיע כי הוא לומד את הנושא לעומקו וכי בכוונתו להגיש בהקדם תלונה במשטרה על ניצול ציני מחפיר של המיסיונרים. סופר אמר כי "מדינתנו היא מדינת היהודים. אינני חולק על ערבי או נוצרי שרצים לחיות כפי שהם רוצים, אבל באשקלון אני רואה את זה בחומרה רבה".

לא רק באשקלון: אב מחדרה סיפר לכאן חדשות על בנו בן ה-17 שהחל לאט לאט בתהליך התנצרות. "הם פשוט צדים", הוא אמר. "אין מילה אחרת. זה התחיל לפני שנה, כשהבן שלי היה בן 17 והוא נשאב לזה. לא יודע איך הם פגשו אותו. הוא התחיל לראות סרטונים שלהם. אני מפחד שהוא ייתפס, ואני לא יודע איך הוא יצא מזה אחר כך.

האבא המשיך ותיאר: "בכל יום שישי, כשאני הולך לקידוש, הוא הולך לגרעין שלהם, ואיתו נערים אחרים. הבושה אוכלת אותך. בחופש הגדול הוא נסע איתם לטבריה והיו שם עוד המון נערים מכל הארץ. השכירו בשבילם חוף שלם. פינקו אותם ושטפו להם את המוח. הייתה שם להקה ששרה שירי הלל לאותו האיש, זו מגיפה".

חלי, אמא מבת ים שסירבה להיחשף בשמה האמיתי אמרה: "זה זעזוע לכל המשפחה. לא היינו דתיים אבל זו הרגשה נוראית שמישהו מבוגר משפיע על הילד שלך, ואתה מרגיש שהידיים שלך קשורות. אנחנו מקווים שזה משהו חולף". על פי התיאורים והעדויות ששודרו בכתבה הנרחבת בכאן חדשות, נראה כי מדובר בתופעה כואבת המתפשטת בערים שונות ברחבי הארץ.

ביד לאחים מציינים כי ס. המיסיונר שהטביל את הילדים לנצרות, ידוע כמיסיונר אגרסיבי ואלים. "לפני כמה חודשים" מספרים בארגון "הוא הורד על ידי משטרת הגבולות מטיסת לופטהנזה לברלין, לאחר שהטיף לנוסעים להמיר את דתם לנצרות, בעודם עומדים בשער העלייה למטוס".

22 תגובות

אסור להראות תמונות כאלה.

בושה וחרפה צריך למחות ע"כ בכל תוקף!!!!!
ולהטביל את המיסיונרים במשך מספר דקות בלי לתת להם לנשום ואז בא נראה במי הם מאמינים (באותו אחד שמת בשבילם על צלב) -רק אם הם יוכלו עדין לדבר
משוגינערס
רוצחים
וכן צריך שארגוני הצדקה לא יעזבו אף אחד ולא ישמע עוד שוד ושבר בגבולינו, אמן.
ובמהרה נזכה לביאת משיח צדקינו, בן דוד גואלינו, לבית מקדשינו ותפארתינו ואז יבוער כל הרע שבעולם

מזעזע!!
כל הכבוד ליד לאחים!!

הזוי

זוועהההההההההההההההההההההההההה
אני פשוט בהלם. אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי…

בטוח שהנטבלים לא נוצרים מבטן ומלידה???

איכססססססססססססססססס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני לא מאמין שיש עדין כאלו אנשים בעולם
אני חשבתי שכל הפרסומות זה… אני לא יכול להאמין תראו זה פשוט אמיתי!!!!!!!!!!!
שה' ישמרנו!!!!
איך אמרת? משויגנערס??? זה קטן עליהם
איכססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ה' ישמרנו ויצילנו ה' ירחם שמשיח בן דוד כבר יבוא ויגאלנו אמן!!!

תאמינו לי שאני לא אוכל לישון בלילה אחרי מה שראיתי פה איך יתכן?
איך יתכן שפה בארצנו הקדושה יקרה כזה דבר
לראות ולא להאמין!!!!!

יימח שמו וזכרו !!!!

ימח שמם ויאבד זכרם בקרוב אמן

גועל נפש מרוכז,
שם רשעים ירקב,
ימח שמם וזכרם,
ביחד עם זכרו של אותו האיש,
ימ"ש,
ולא יזכר שמם יוד,
ימחה שמם מעל הארץ,
ונמחה שמם מעל האדמה,
מחה תמחה את זכר עמלק,
שיתרסקו לחתיכות,
שיעופו לכל הרוחות,
שיפלו להם היום כל השיניים,
ולא ישארו להם אוזניים,
ושיהיה להם סתימת מעיים,
ויתעוורו בעיניים,
ויתחרשו באוזניים, וישרפו החניכיים,
אמן כן יהי רצון.
אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן
נצח סלה ועד!!!

לנגעל אתה צודק משוגינערס באמת קטן עליהם

למה מראים את הכפירה הזאת בנט פריי???????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה אתם נבהלים?
לשלוח מישהו לצבא השמד זה פחות חמור?
לקנות איפון לא כשר זה פחות חמור?

מן הראוי שJDN לא יראו או מינימום לא ישמיעו!!!!!! כזה דבר כפירה ומזעזע!!!!!!!

דוד הפעם הגזזזזמתה!!!!!!!!!

בא לי להרביץ להם מפתיחחחחחחחחחחחחחח

מה אתם נבהלים?
לשלוח מישהו לצבא השמד זה פחות חמור?
לקנות איפון לא כשר זה פחות חמור?" סוף ציטוט
אתם מבינים את פירוש השאלה? "מה אתם נבהלים?"!!!!!!!!!!
אתם מבינים את ההשוואה? בין מי שנעקר מכלל ישראל לגמרי לבין מי ש"ישראל אע"פ שחטא ישראל היא"!
זה שקורה דברים נוראים בארץ ישראל רבי עקיבה היה אומר על זה שועלים הילכו בו ומשיח כבר כאן. אבל זה שיש כאלה בינינו שמגלגלים עינים ב"צדקנות מופלגת" ו"בקנאות לה' אמיתית" והכל בגלל שיקולים כאלה ואחרים זה כבר נורא נוראות, ולכן ועוד, בחרתי למחות דווקא בדוד שמסתובב בינינו עם ארס כעכנאי!
"""""""""""""""היזהרו מן הצבועים""""""""""""""

שימותו גם כמו ימח שמו
צריך לגדף אותם

מעניין האם המטבילים הם יהודים או גויים דוברי עברית

ואלה דווד אתה מגזים!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *