הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד הח"כ בגין עימות שאירע עוד לפני שנבחר לכנסת. לפי כתב האישום,הגיע חזן למשרדי העירייה בעקבות עיקול חשבון בנק שהוטל על קרובת משפחתו. הוא דחף את מנכ"ל עיריית אריאל ואמר לראש העירייה שהוא "יטפל" בו

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד), בעבירות תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. ההחלטה על הגשת כתב האישום התקבלה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בהתאם להמלצת פרקליט המדינה, ולאחר שנדחו טענותיו של חבר הכנסת חזן בשימוע שנערך לו. כתב האישום עוסק באירועים שקדמו לבחירתו לכנסת.

כתב האישום עוסק בעימות שפרץ בין חזן לבין מנכ"ל העירייה אבי עזר וראש העיר אריאל אלי שבירו באוקטובר 2014, לאחר שנודע לחזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב: חזן הגיע למשרדי העירייה ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי הורה על הטלת העיקול.

"משהבין כי מנכ"ל העירייה הורה על הטלתו, המתין להגעתו של המנכ"ל, ואז צעק עליו וגידף אותו", טוענים בפרקליטות. "בהמשך, נצמד חזן אל המנכ"ל ודחף אותו בחוזקה באמצעות ידיו עד אשר המנכ"ל הוטח במעקה. המנכ"ל נכנס לחדר הישיבות ואילו חזן נכנס מיד אחריו, סגר את דלת החדר ואמר 'אף אחד לא יוצא מפה'".

עוד עולה מכתב האישום כי "בחדר הישיבות המשיך חזן לצעוק ולגדף את המנכ"ל, עד אשר הוצא מהמקום. לאחר מכן התפרץ חזן ללשכת ראש העיר, מבלי שקיבל לכך אישור, והחל לצעוק ולגדף את ראש העיר. ראש העיר הורה לחזן לעזוב את לשכתו, אולם חזן סירב תוך שהוא מאיים כי 'יטפל' בראש העיר, וכי ידאג שהוא לא 'ישב עוד בכיסא'".

כתב האישום הוגש בהתאם להחלטה שהתקבלה על ידי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, שנענה להמלצת פרקליט המדינה. התיק נגד חזן נחקר על ידי משטרת ישראל ומטופל בידי עו"ד ריקי גולדברג סגל מפרקליטות מחוז מרכז (פלילי), שהגישה את כתב האישום לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה.