מרגש: הנער שניצל נשא את דרשת בר-המצוה שלו במקום הלינץ' • צפו

הַגּוֹמֵל לְחַיָּבִים טוֹבוֹת: שבוע לאחר טיול בר המצוה שהסתיים בניסיון לינץ' סמוך לקוצרא, מאות מתיישבים, יחד עם שרים וח"כים, חזרו למערה בה הסתתרו הנערים מאימת הפורעים הערבים. אביצור, נער בר-המצוה שניצל, נשא במקום נאום נרגש • צפו

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם


צילום וידאו: עמותת חוננו

מרגש: שבוע בדיוק לאחר שטיול הבר מצווה שלו נקטע באכזריות בנסיון לינץ', חוזרים הבוקר אביצור וחבריו מכל יישובי השומרון למערה בה תקפו אותם והחזיקו בהם עשרות ערבים מהכפר קוצרא. אבל הפעם הם לא הגיעו לבד. יחד איתם הגיע ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, שיזם את החזרה למקום. יו"ר וועד מתיישבי שומרון, צחי דיקשטיין. רב השומרון, הרב אליקים לבנון. שר החקלאות, אורי אריאל וסגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי. איתם הגיעו מאות תומכים מהאזור ומכל רחבי הארץ.

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, העניק לאביצור שי לרגל חגיגת הבר מצווה שלו מתושבי השומרון ואמר: "באנו לכאן היום כדי לחזק את אביצור וחבריו. אנחנו רואים חשיבות ביכולת שלנו לטייל בכל מקום בארץ שלנו. המסר הזה הוא חשוב. אביצור והחברים שלו רצו בסה"כ לטייל ולא אפשרו להם. ואנחנו רוצים לתקן את החוויה שלהם וגם לתקן את החוויה של עם ישראל"

יור וועד מתיישבי שומרון, צחי דיקשטיין, מיוזמי המהלך אמר: "תושבי השומרון יטיילו בכל מקום ללא חשש. אין לנו על מה להתנצל. מי שצריכים להתנצל הם התוקפים. לא הנפגעים. אנחנו מברכים את אביצור ביום חגו ומאחלים לו מעכשיו חיים בטוחים מוגנים וזקופים בכל מקום בארץ".

אביצור, ילד בר-המצווה, נשא במקום את הדרשה שלו: "לא נעים לי להיות כאן. אבל זה גם נותן לי כוח. להרים את הראש. מסיבת הבר מצווה שלי לא הייתה חוויה פשוטה. אני שמח שככ הרבה אנשים באו כדי לחזק אותנו ולאפשר לי לחגוג שוב. אני רוצה להגיד לכל עם ישראל תודה על החיבוק הגדול והחם שאנחנו מקבלים מאז שזה קרה. נצא מכאן חזקים".

נזכיר כי אתמול (ה') לפנות בוקר פשטו כוחות צבא ומשטרה גדולים על הכפר קוצרא ועצרו מעל 20 מחבלים אשר השתתפו בלינץ. בארגון חוננו אשר מלווה את משפחות הנפגעים בירכו על המעצרים וקראו למצות את הדין גם עם הפורעים הנוספים אשר טרם נעצרו.

5 תגובות

לראש הממשלה ולקדוש ברוך הוא
מי לפני מי

מרגש בהחלט!
תחשבו! ילדים צעירים ! ואחרי מה שעברו
עושים חקירות להורים על טוהר הנשק!
ממש משטרה למופת! חשוב לציין,
מה עם מבצעי ניסיון הלינ'ץ? איפה החקירות?
נעצרו באיחור רב 'רק' עשרים
כל האחרים בטח 'רק' עמדו ולא זרקו כלום,
תודה!

מה עם אמא שלו

לשמחה:
הוא אומר בראש ובראשונה ולא לראש הממשלה
לא לשפוט מיד, לשמוע עוד פעם לפני ששופטים…

אמת!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell