המשנה ליועהמ"ש לממשלה אומר: ההליך במשפטו של אולמרט היה תקין לחלוטין - "העדים לא תמיד טלית שכולה תכלת”

ניצחון גורר מאמר העולם אומר: כשרואה האדם שהשעה משחקת לו, שינסה על כל הקופה. לאחר זיכויו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, בתיקים הכבדים שניהלה הפרקליטות נגדו, אומר היום המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד רז נזרי כי הוא בטוח שהתובעים בתיק הולילנד יבחנו שוב אם יש השלכות בהכרעת הדין מאתמול, ואם יש, כך ייעשה.

קרא עוד:

[postim]

אם תיק מורכב שהסתמך ברובו על עדותו של משה טלנסקי נסגר, מה כבר יכול לצאת מתיק הולילנד שכל כולו נבנה על עד מדינה השנוי במחלוקת.

בשיחה לכלי התקשורת אמר נזרי כי ההליך בעניינו של אולמרט היה תקין. "אני יכול לומר שלא הייתה רדיפה דווקא אחרי אולמרט”. נזרי התייחס לדמיון בין טלנסקי לבין ש"ד עד המדינה בפרשת הולילנד שבה מואשם אולמרט בקבלת שוחד, ואמר כי אינו מעורב בתיק הולילנד, אך "הגישה הייתה לקחת רק מה שיש לו חיזוקים. העדים לא תמיד טלית שכולה תכלת”.

יצויין, כי אתמול לאחר הזיכויים אמר אולמרט, "לא היו מעטפות כסף, אין מעטפות כסף, בית המשפט קבע בצורה הברורה ביותר שלא היו מעטפות כסף, לא היה ולא נברא, לא הולכתי שולל מוסד אחד, לא את יד ושם, לא את הלב, לא את הוועד למען החייל”.

מקורבי אולמרט החוגגים את נצחונם, מביעים את תקוותם כי הסיפור הגדול יחזור על עצמו בתיק הולילנד, ועדותו של ש.ד תיווכח כעורבא פרח, וגם שם ייצא אולמרט זכאי לחלוטין.