אזעקת צבע אדום הופעלה במועצה האזורית חוף אשקלון. תושבים דיווחו על שמיעת פיצוץ וכעבור זמן קצר התברר כי רקטה פגעה בבית מגורים במקום. נגרם נזק למבנה ולמכונית. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח ביישוב סמוך. בחסדי שמים אין נפגעים

שוב השקט הופר. אזעקת צבע אדום נשמעה הערב (א') בשעה 20:48 ביישובים נתיב העשרה ויד מרדכי שבמועצה האזורית חוף אשקלון. תושבים דיווחו על שמיעת פיצוץ, וכעבור זמן קצר התברר כי רקטה התפוצצה ופגעה בבית ביישוב במועצה האזורית חוף אשקלון. נגרם נזק לבית ולמכונית שעמדה בסמוך.

רקטה נוספת שנורתה התפוצצה בשטח פתוח ביישוב סמוך.

מדובר צה"ל נמסר כי "בהמשך לדיווח אודות אזעקת צבע אדום שהופעלה במועצה אזורית חוף אשקלון, זוהו שני שיגורים מרצועת עזה לעבר שטח ישראל".

בלילה שבין יום רביעי לחמישי הפציץ חיל האוויר שלושה יעדים של חמאס המשמשים כאתרי אימון ומחסני אמצעי לחימה. התקיפה בוצעה בתגובה לירי 4 רקטות לעבר יישובי הדרום יום קודם לכן, שתיים מהן יורטו בהצלחה על ידי מערכת כיפת ברזל. דובר צה"ל הזהיר: "לא ניתן לירי הזה להימשך, כל דבר פחות משקט מוחלט לא מקובל".

תא"ל רונן מנליס התייחס גם לפעולות האחרונות של צה"ל על גבול הרצועה והרס המנהרות בשבועות האחרונים. "היעד של צה"ל הוא שעד סוף 2018 לא תהיה תשתית תת קרקע שחודרת לישראל ומפירה את הריבונות של ישראל", אמר. "חמאס הוא האחראי הבלעדי על מה שקורה ברצועה, אנחנו מצפים ממנו לעצור את הירי ולממש את האחריות שלו".