Hadas Parush/Flash90

ברקת פתח בקמפיין נוסף נגד כחלון ופיזר ערמות זבל מול האוצר

שנה שלישית ברציפות מוביל ראש העיר ברקת מאבק נגד שר האוצר בדרישה לתוספת תקציבית, אף שהמענק שירושלים מקבלת גדל מדי שנה. במחאה, עובדי עיריית ירושלים הסיעו משאיות אשפה סמוך למשרד האוצר, ופרקו במקום ערימות מצחינות של אשפה

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

עובדי עיריית ירושלים הסיעו משאיות אשפה סמוך למשרד האוצר, ופרקו במקום ערימות מצחינות של אשפה שנערמו על הכביש. מדובר בצעד מחאה נגד שר האוצר, משה כחלון, מאחר ובעירייה טוענים כי תקציבים שהובטחו לבירה לא הועברו אליה. על ערימות האשפה פיזרו העובדים שלטים ובהם הכיתוב: "כחלון ויתר על ירושלים".

ברקת מימן את השלטים מכיסו הפרטי, אך השתמש בסמל העירייה. בעקבות חסימת הזבל, משרד האוצר שלח מכתבי תלונה למפקד מחוז ירושלים ולשר להגנת הסביבה (וירושלים) זאב אלקין. מעיריית ירושלים נמסר: "הפגיעה הקשה של שר האוצר בירושלים פוגעת בראש ובראשונה בעובדים ובתושבים. המהלכים שנוקטת הסתדרות מרחב ירושלים כשותפה במאבק למען ירושלים, מעבירה מסר ברור לשר האוצר: ירושלים היא מעל הכל, ולא ניתן לו לפגוע בה בגלל פוליטיקה קטנה".

זו השנה השלישית ברציפות שבה יוצא ברקת למאבק נגד כחלון. העירייה מקבלת מדי שנה תוספת תקציבית המכונה "מענק הבירה". בעוד רשויות מקומיות ברחבי הארץ מקבלות מענק איזון, ירושלים זוכה לתקציב מיוחד שלוקח בחשבון את מעמדה כבירת ישראל ואת צרכיה המיוחדים כאחת הערים העניות בישראל. ברקת טוען כי הגידול הטבעי של ירושלים, עיר שבה משפחות ברוכות ילדים, יוצר גירעון תקציבי של 140 מיליון שקל, אף ש"מענק הבירה" גדל מדי שנה ובשנה שעברה עמד על 700 מיליון שקלים.

ראש העיר השתמש בעובדי העירייה גם בשנה שעברה כדי להשבית את העיר. אז חסמו משאיות זבל את הכניסה לאוצר, ועובדי התברואה חסמו את מסלול הרכבת הקלה בערמות אשפה. בנוסף לכך הושבתו אז הלימודים בעיר לשלושה ימים. התושבים זעמו על ברקת מכיוון שחשו שהוא מנהל את מלחמותיו הפוליטיות על גבם.

ברקת מצידו טוען כי כחלון מסרב להיפגש עימו מתחילת הקדנציה. בשנים האחרונות משקיע ראש העיר מאמצים לגיוס מתפקדים לליכוד, והוא טרם הודיע אם ירוץ לקדנציה שלישית לראשות העיר או שיתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת. בסיום השביתה בשנה שעברה הוקם צוות בין-משרדי שיגבש נוסחת מענק איזון מיוחדת לעיר ירושלים בשנים הבאות. הצוות הבין-משרדי לא פרסם את מסקנותיו, וכעת עומדת ירושלים בפני סבב שלישי של מאבקים בין ברקת לכחלון.

עופר ברקוביץ, יו"ר תנועת התעוררות והמועמד לראשות עיריית ירושלים, אמר בתגובה למאבק של ברקת בשר האוצר: ״שוב, ניר ברקת גורר את תושבי ירושלים למאבק אישי מפלגתי ופוליטי. שוב הזבל נערם ברחובות ועובדי התברואה בהוראת ראש העיר מלכלכים את הרחובות במקום לנקותם. בשנים האחרונות גדל מענק הבירה בכל שנה. אנו תובעים את המשך הגדלת מענק הבירה, אך היום ברור יותר מתמיד שניר הוא נטל על העיר ותושביה. ניר הוא הבעיה של העיר ולא הפתרון. הגיע הזמן לשחרר את העיר מניר".

14 תגובות

ברקת הינו הסחטן הכי גדול במזרח התיכון

לא הבנתי
ברקת עוד לא החליט שהוא
מתמודד לראשות העיר
אבל את הקמפיין לראשות הוא
כבר התחיל
ודווקא דרך הזבל
או שזה בכלל קמפיין לראשות
הממשלה
אז "הזבל" אכן מסמל כראוי את התפקיד
רק שיפזר אז הזבל ברחוב בלפור
"הר הזבל" הלאומי

חילול השם!

גועל נפש

לא פשקוולים – זבל
לא במאה שערים – אלא בקרית הממשלה

הדיוט

אויש, איזה ריח………………….

אני פשוט מרחם עליהם אח"כ הם יצטרכו לאסוף את הכל, על זה הם לא חשבו.

בושה, ראש העיר מתנהג כאחרון העבריינים. משתמש בכלים העירונים עבור הפגנת כוח.

למה המשטרה לא עוצרת את ברקת? ריבונו של עולם ( אם הוא היה חרדי מזמן היה בכלא!!! )

לירושלמי:
מה חילול ד'?

זה עבירה על החוק – לשפוך זבל באמצע הרחוב!

ואח"כ ברקת ירצה שכל המשרדי ממשלה יעברו לירושלים…

חילול ד'

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell