עובדי קריית הממשלה בתל אביב החליטו כי החל ממחר (ב'), משרדי הממשלה אשר שוכנים במתחם עזריאלי ישבתו, ולא יתבצע בהם קבלת קהל. הסיבה לשביתה הפתאומית: "עיכובים ארוכים שנגרמים להם בכניסה לחניון הבניין וביציאה ממנו"

2000 עובדי קריית הממשלה בתל אביב החליטו כי החל ממחר (ב') לא יקבלו קהל – במחאה על הפסקת הפיצוי בגין בעיות תנועה באזור.

בהסתדרות הסבירו כי צומת עזריאלי, בו שוכן בנין המשרדים הוא אחד הצמתים העמוסים בישראל, ולכן קשה לעובדים להגיע לעבודה ולצאת ממנה, ולעתים הם מתעכבים כ-50 דקות רק ביציאה מהחניון.

כבר לפני חודשיים הייתה אמורה להיערך שביתה, אבל היא בוטלה ברגע האחרון משום שההסתדרות, נציבות שירות המדינה והממונה על השכר באוצר הסכימו לנסות לפתור את המחלוקות במשא ומתן. השיחות נכשלו, וכעת שוב מרחף איום העיצומים.

בבניין קריית הממשלה, הסמוך לצומת עזריאלי, פועלים 22 ועדי עובדים. בין נותני השירותים שם: רשות האוכלוסין וההגירה, יחידות מס הכנסה ומס רכוש, רשות מקרקעי ישראל, משרד המשפטים, משרד השיכון ועוד.

במכתב ששלח נציג ההסתדרות במרחב תל אביב אלי להב לנציב שירות המדינה אהוד פרוור ולממונה על השכר באוצר ערן יעקב הודיע להב כי ממחר ועד להודעה חדשה לא תהיה קבלת קהל בקריית הממשלה.

"היום התקיימה ישיבת חירום של כל נציגי הוועדים בקריית הממשלה בתל אביב", כתב להב. "היא התקיימה עקב התנהלות אגף השכר ונציבות שירות המדינה, אשר פועלים בחוסר תום לב ובחוסר מקצועיות, וכתוצאה מכך גורמים פגיעה קשה לציבור העובדים בקריה. לצערנו, למרות פניות חוזרות ונשנות, אגף השכר והנציבות לא מצאו לנכון לפתור את בעיית התנועה הקשה הקיימת זה זמן רב בכניסה לחניון וביציאה ממנו".