ילדיו של הרב רזיאל שבח הי"ד שלחו מכתב לראש הממשלה נתניהו בבקשה שיאשר את הישוב חוות גלעד בו הם מתגוררים, ביתו כתבה לנתניהו "אשר את חוות גלעד. שלא נצטרך לפחד שיפרקו לנו את הבית"

הבוקר ילדי משפחת שבח שאביהם רזיאל נרצח בפיגוע ירי סמוך לביתם בחוות גלעד, שלחו מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בו הם מבקשים ממנו להתחשב בבקשת אמם ובבקשתם ולאשר את חוות גלעד.

כידוע לאחר שאלמנת הנרצח יעל שבח פנתה לאחר הרצח לראש מועצת שומרון יוסי דגן וביקשה ממנו להיאבק לקיים את צוואתו של בעלה, רזיאל ולסייע במאבק להביא לאישור חוות גלעד פנו ראש מועצת שומרון ויעל לשרים ולראש הממשלה וביקשו ממנו לאשר את חוות גלעד. בעקבות זאת התגייסו השרים והביעו את תמיכתם באישור חוות גלעד.

לאחר שהילדים נחשפו למאבק. הבוקר כתבה הבת הבכורה רננה בשמה ובשם אחיה מכתב לראש הממשלה בו היא מציינת בין השאר: "אני מבקשת שתאשר לנו לבנות בית בישוב ושלא נצטרך לפחד מזה שיפרקו לנו אותו… שיבנו לנו תחנת אוטובוס. כדי שלא נצטרך לחכות יותר מדי זמן בגשם ובחום".

עוד כתבה הילדה לנתניהו "אני יודעת שאתה איש עסוק. אבל מבקשת שתתחשב בבקשתנו. כי זה חשוב לנו מאוד"

ראש מועצת שומרון דגן אמר היום כי "זהו העיתוי הנכון לאשר את חות גלעד. יש רוב בקרב שרי הממשלה ואין מניעה משפטית. זו התשובה הציונית ההולמת לרצח הנפשע".