315 בלוני גז שאוחסנו בניגוד לחוק באופן ׳פיראטי׳, נתפסו בפשיטה של משטרת ישראל ומנהל הגז על 3 מחסנים הממוקמים מתחת לבתי מגורים במזרח ירושלים. צפו בתיעוד

315 בלוני גז שאוחסנו בניגוד לחוק באופן ׳פיראטי׳, נתפסו בפשיטה של משטרת ישראל ומנהל הגז על 3 מחסנים הממוקמים מתחת לבתי מגורים במזרח ירושלים

אמש, פשטו באמצעות צו שהוצא בבית המשפט שוטרי משטרת ישראל ולוחמי מג"ב יחד עם פקחי מנהל הגז על 3 מחסנים במזרח ירושלים המשמשים על פי החשד מצבורי גז בלתי חוקיים שמטרתם להפצה, מכירה, חלוקה והתקנה 'פיראטית' ברחבי מזרח ירושלים. כל זאת מתחת לבתי מגורים של התושבים.

בחיפוש נתפסו סה"כ כ – 315 בלוני גז, 2 משאיות וטנדר החשודים ששימשו להובלת בלוני הגז וציוד נוסף בו 'ווסתי גז' ו'ברזים' המשמשים עפ"י החשד להתקנתם באופן 'פיראטי' שאינו חוקי ואינו עפ"י תקן. בהמשך ישנה כוונה לחלט את כל הפריטים שנתפסו ושווים מוערך בסך כ – 750,000 ₪.

4 חשודים עוכבו לחקירה בתחנת עוז בשיתוף מנהל הגז בשל החשד ל׳עיסוק בגז ללא רישיון׳ ועבירות נוספות עפ"י חוק הגז.

"עיסוק בגז ללא רישיון ובאופן פיראטי, הובלתו והתקנתו בניגוד לחוק בדגש למקומות צפופים והומי קהל, מהווים סכנת חיים ממשית לציבור, ועלול לגרום לאסון כבד, אובדן ופגיעה בנפש וברכוש. משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות בירושלים ובמזרחה למען התושבים והמבקרים לשמירה על שלומם וביטחונם", נמסר מהמשטרה.