במשטרת ישראל הודיעו על מעצרו של בעל חווה סמוכה למקום בו הותקפה אמש בת ה-8 על ידי 10 כלבים משוטטים, בחשד לאי נקיטת אמצעי זהירות מספקים עם בעלי החיים. הילדה שחזרה: "הכלבים היו גדולים ונשכו אותי. זה כאב לי"

יממה לאחר האירוע החריג, במהלכו הותקפה ילדה כבת 8 על ידי להקת כלבים משוטטים באופקים, עצרה היום (שלישי) המשטרה חשוד. העצור, בעל חווה סמוכה למקום האירוע, נעצר בגין אי נקיטת אמצעי זהירות בחיה, ומעצרו הוארך ב-3 ימים. כמו כן פנתה משטרת ישראל פנתה סיוע מרשות אחרת על מנת לתפוס את הכלבים.

הילדה שחזרה היום את האירוע: "הלכתי לסבתא ולא ראיתי את הכלבים. פתאום הם נשכו אותי. הם היו גדולים ונשכו אותי. אני לא יודעת כמה כלבים. הרגשתי כאב. ניסיתי לקרוא לאבא ולא הצלחתי, אז המשפחה התקשרה והגיעה לקחת אותי".

אביה של הילדה סיפר: ״היא מאד אוהבת כבשים ואתמול היא הלכה לטייל מול הבית ורצתה ללטף את אחד הכבשים. כשהיא התקרבה אליהם, הכלבים ששומרים עליהם קפצו עליה ונשכו אותה״. אמה סיפרה בדמעות בבית החולים: "היא כל הזמן מספרת על המקרה. אי אפשר לשכוח את זה".

כוח אכיפה משולב של המשטרה שהגיע למקום מצא את הילדה לבדה כשהיא מותקפת ע"י הכלבים בזמן שהיא שרועה על הקרקע. כשהשוטרים הבינו כי אין להם גישה לילדה באמצעות הניידות, הם פתחו בריצה לכיוונה תוך כדי הברחת הכלבים, שניסו לתקוף אותם. אחת השוטרות שהגיעה למקום נשאה את הילדה וליוותה אותה לבית החולים עד להגעת המשפחה.

השוטרת רס"ל יעל אדרי מתחנת אופקים שהצילה את הילדה, שחזרה את שהתרחש: "הגעתי למקום והבחנתי בקבוצת כלבים שתוקפים אותה. פתחתי את הדלת של הניידת ופתחתי בריצה לעבר הילדה. היא הייתה שרועה על הרצפה ולא יכלה לזוז. נאבקנו עם הכלבים כדי להוציא אותה. הכלבים ניסו לתקוף גם אותי"

תושבים בקהילה החרדית באופקים: "מפחיד להסתובב פה בלילות"