מעצרו של יועץ התקשורת לשעבר של נתניהו הוארך בגין החשדות להצעה שנתן לכאורה לשופטת גרסטל, ועל חלקו בפרשת בזק. אלוביץ', בעל השליטה בחברה, יישאר במעצר עד יום שני. חפץ טען שהחוקרים מונעים ממנו שעות שינה וסיפר: "התמוטטתי על רצפת התא"

אחרי שמעצרו של יועץ התקשורת של בני הזוג נתניהו, ניר חפץ, הוארך במסגרת חקירת תיק 1270 בשלושה ימים נוספים, נערך היום (חמישי) גם דיון בהארכת מעצרו בקשר למעורבותו בפרשת בזק, המכונה תיק 4000, בה הוארך מעצרו ב-5 ימים. במסגרת טיעוניו, טען חפץ בפני השופטים כי מאפשרים לו רק שעות שינה מועטות, וסיפר: "ביקשתי לראות רופא ונדחתי על ידי החוקרים".

עו"ד ז'ק חן, סנגורו של אלוביץ' שהסכים להארכת המעצר הנוספת, טען בבית המשפט כי "גם כך החקירה קשה לו. אומרים לו בחקירה שנגמרו לו החיים ושהוא יהיה שומר בסופרמרקט". מעצרם של רעיית אלוביץ', איריס, ובנו אור הוארך גם הוא עד יום שני. פרקליטו של הבן תהה: "איך יכול להיות שהאלוביצ'ים רצו למכור את אתר 'וואלה' אם זה הכלי שבאמצעותו נטען שהתבצע מתן השוחד לראש הממשלה?".

המשטרה ורשות ניירות ערך ביקשו להאריך את מעצרו של חפץ בשתי פרשות: זו שעניינה בזק וזו שמעלה חשד כי הציע לשופטת הילה גרסטל מינוי לתפקיד היועצת המשפטית לממשלה בתמורה לסגירת פרשת המעונות, שבה מעורבת אשת ראש הממשלה שרה נתניהו. נציגת המשטרה אמרה בדיון: "חפץ לא משתף פעולה ושותק בחקירה". מעצרו של חפץ הוארך עד יום שני. סנגורו עו"ד ירון קוסטליץ: "הוא מסר גרסה מלאה ברשות ניירות ערך בדצמבר והפנה את החוקרים לעדות זאת".

בית המשפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו של חפץ בשלושה ימים נוספים, עד ליום ראשון הקרוב. הדיון התקיים במסגרת חקירת תיק 1270 במהלכו חפץ חשוד שהציע לשופטת הילה גרטסל את תפקיד היועץ המשפטי לממשלה בתמורה לכך שתסגור את תיקיה של שרה נתניהו. במהלך הדיון וטענה המשטרה כי חפץ אינו משתף פעולה בחקירתו. באופן חריג ביותר, חפץ יובא בהמשך היום להארכת מעצר נוספת, שנייה במספר באותו היום, במסגרת חקירת תיק 4000 בפני שופט אחר.

מנגד, טען פרקליטו של חפץ כי מרשו אינו שומר על זכות השתיקה, אלא הפנה את החוקרים לתשובות שכבר נתן כשנחקר ברשות לניירות ערך. "הסכמנו שיבחנו את הפלאפון והמחשב שלו, המשטרה הבטיחה שהיא לא תדרוש עוד מעצר כדי לבדוק את החומר שברשותה כבר מיום ראשון", אמר.