פלאש 90

תמורת חסינות מלאה: ניר חפץ יהפוך לעד מדינה נגד נתניהו

יועץ התקשורת לשעבר של ראש הממשלה יעיד נגדו גם בתיק 1,000 וגם בתיק 4,000, ובתמורה לא יישלח לכלא וגם לא ישלם קנס. בסביבת נתניהו לא מתרגשים ומסרו בתגובה: "כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם אלף עדי מדינה לא יעזרו"

ניר חפץ, מי שהיה יועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו, חתם על הסכם עד מדינה בתיק בזק והוא מצטרף בכך לשני עדי מדינה קודמים מהכוורת של ראש הממשלה – ארי הרו ושלמה פילבר. חפץ קיבל חסינות מלאה – הוא לא יישלח לכלא ולא ישלם קנס.

חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של משפחת נתניהו, היה עצור שבועיים בתיק 4000, תיק בזק, והכחיש את כל החשדות נגדו. הוא יוצג לאורך כל הפרשה על ידי עו"ד ירון קוסטליץ, שאף הופיע אתמול בבית המשפט וסיכם עם נציגי המשטרה ורשות ניירות ערך על שחרורו של חפץ למעצר בית. לאור ההתפתחויות הודיע עו"ד ירון קוסטליץ, שייצג את חפץ, על התפטרותו.

כחלק מתהליך החתימה מסר חפץ, יועץ התקשורת הצמוד של ראש הממשלה ומשפחתו עד לאחרונה, "עדות ניקיון" – כל המידע שידוע לו, מבלי שהדבר יכול לשמש כחומר מפליל נגדו. במסגרת ההסכם שנחתם עמו יפליל חפץ את נתניהו גם בתיק 1000 (פרשת המתנות) ויעיד בפרשה 1270 (ההצעה למנות את השופטת הילה גרסטל ליועמ"ש תמורת זיכוי שרה נתניהו).

מסביבתו של ראש הממשלה נתניהו נמסר: "כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם אלף עדי מדינה לא יעזרו. המרוץ הבלתי פוסק אחרי עדי מדינה הוא ההוכחה הטובה ביותר שאין כלום – ולא יהיה כלום".

בשנים האחרונות נחשב חפץ לאחד מאנשי האמון של ראש הממשלה ורעייתו שרה, ולא אחת התייצב להגן על המשפחה בתקריות שונות בתקשורת. הוא שימש בשנים 2014‑2017 יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, ובעיקר של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו.

5 תגובות

למה לא מבקשים מנתיהו להיות עד מדינה נגדו

המשטרה והחוקרים ושות' מתגלים יותר ויותר לעיני עם ישראל במלא שיקריותם וצביעותם, כאשר מפעילים לחצים פסולים אין סוף על אנשים מסויימים ואפי' מוותרים להם על עונשים של עבירות חמורות כביכול (לטענתם). ובלבד שיעידו עוד עדות שקר נגד נתניהו, רק שבוע שעבר סיפר עד המדינה משה סלע שהיה נגד הרב בניזרי, שפשוט העיד עדות שקר נגדו וסתפ הפלילו בגללו אדם חף מפשע. ובתקשורת החילונית לא עשו מזה עסק בכלל, כי הרי לפי"ז אין פה בשר בכלל נגד נתניהו. בקיצור עובדים על עצמם וחושבים שגם על הציבור.

משפטים בל ידעום . הללויה

משפטים בל ידעום. הללויה

אַיֵה האיש שיתחייב כאן שהגב' נתניהו לא תיהפך בסופו של דבר לעד מדינה כנגד נתניהו
אַיֶכַּה ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
כיום אנו מאמינים להכל, סובלים הכל, מכילים הכל
הכל יכול להיות, והכל עלול לקרות, כי אין כלום כי לא היה כלום
'הבור ריק' אמרנו כבר, אז ככה זה נראה כשהראש חלול
הצעתי: לכו ללמוד 'חפץ חיים' 'שמירת הלשון'
1. בשביל להיות אדם,
2. בשביל הרוגע הנפשי שלנו
3. כי אנו מצווים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן