יועץ התקשורת לשעבר של ראש הממשלה יעיד נגדו גם בתיק 1,000 וגם בתיק 4,000, ובתמורה לא יישלח לכלא וגם לא ישלם קנס. בסביבת נתניהו לא מתרגשים ומסרו בתגובה: "כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם אלף עדי מדינה לא יעזרו"

ניר חפץ, מי שהיה יועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו, חתם על הסכם עד מדינה בתיק בזק והוא מצטרף בכך לשני עדי מדינה קודמים מהכוורת של ראש הממשלה – ארי הרו ושלמה פילבר. חפץ קיבל חסינות מלאה – הוא לא יישלח לכלא ולא ישלם קנס.

חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של משפחת נתניהו, היה עצור שבועיים בתיק 4000, תיק בזק, והכחיש את כל החשדות נגדו. הוא יוצג לאורך כל הפרשה על ידי עו"ד ירון קוסטליץ, שאף הופיע אתמול בבית המשפט וסיכם עם נציגי המשטרה ורשות ניירות ערך על שחרורו של חפץ למעצר בית. לאור ההתפתחויות הודיע עו"ד ירון קוסטליץ, שייצג את חפץ, על התפטרותו.

כחלק מתהליך החתימה מסר חפץ, יועץ התקשורת הצמוד של ראש הממשלה ומשפחתו עד לאחרונה, "עדות ניקיון" – כל המידע שידוע לו, מבלי שהדבר יכול לשמש כחומר מפליל נגדו. במסגרת ההסכם שנחתם עמו יפליל חפץ את נתניהו גם בתיק 1000 (פרשת המתנות) ויעיד בפרשה 1270 (ההצעה למנות את השופטת הילה גרסטל ליועמ"ש תמורת זיכוי שרה נתניהו).

מסביבתו של ראש הממשלה נתניהו נמסר: "כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם אלף עדי מדינה לא יעזרו. המרוץ הבלתי פוסק אחרי עדי מדינה הוא ההוכחה הטובה ביותר שאין כלום – ולא יהיה כלום".

בשנים האחרונות נחשב חפץ לאחד מאנשי האמון של ראש הממשלה ורעייתו שרה, ולא אחת התייצב להגן על המשפחה בתקריות שונות בתקשורת. הוא שימש בשנים 2014‑2017 יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, ובעיקר של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו.