מבקר המדינה לנתניהו: התייחס לטענות משפחת גולדין

מבקר המדינה נפגש לאחרונה עם בני משפחת גולדין וקיבל מהם מסמך בנוגע לטיפול בהשבת סגן הדר גולדין לישראל. בעקבות כך, פנה אל ראש הממשלה וביקש ממנו את התייחסותו לטענות שהעלו הוריו של הדר גולדין הנמצא בשבי החמאס מאז צוק איתן

מבקר המדינה השופט (בדימוס) יוסף חיים שפירא נועד באחרונה עם בני משפחת גולדין, ואף קיבל מהם מסמך מפורט בנוגע לדרך הטיפול של מדינת ישראל בהשבת סגן הדר גולדין לישראל, שגופתו נמצאת בידי חמאס מאז מבצע "צוק איתן".

בעקבות הפגישה, פנה מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור במכתב אל ראש הממשלה בנימין נתניהו על-מנת לקבל את התייחסותו לטענותיה של משפחת גולדין. בהודעת המבקר נכתב כי המבקר ביקש את ההתייחסות "קודם שישקול את אופן טיפול משרד מבקר המדינה בנושא. המבקר מבקש את התייחסותו של ראש הממשלה בהקדם".

לפני מספר שבועות, כתבה האמא מכתב פומבי לראש הממשלה נתניהו: "הרשות הפלסטינית אחראית להחזקת הדר ואורון ומפרה את החוק ההומניטרי הבינלאומי. הוכחנו זאת לפני חודש במפגש במועצת הביטחון של האו"ם. היה שם קונצנזוס מקיר לקיר שהרשות הפלסטינית אחראית משפטית על הדר ואורון והיא מפרה את החוק ההומניטרי הבינלאומי בכל רגע שהיא לא משיבה אותם הביתה. כן, זו אותה רשות פלסטינית שמעבירה את הכספים הבינלאומיים לעזה.

"כל מי ששותק על עוולה הוא שותף לעוולה, ולא חשוב איזה גודל כיפה יש לו על הראש או כיסוי ראש אחר. אני לא שלחתי את הדר לעזה. ביבי, בנט, ליברמן ובוגי וכל הממשלה שלחו את הדר ועוד הרבה חיילים להציל את מדינת ישראל מירי הטילים וממנהרות הטרור. למה אני והמשפחה שלי צריכים להילחם במדינה כדי להשיב את הדר משדה הקרב? כולם שותקים וכולם שותפים לעוולה של הפקרת החיילים, בלי קשר למפלגה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן