נתב"ג: מטוסים התנגשו על הקרקע, אין נפגעים • צפו

מטוס בואינג 737 של חברת "גרמניה איירליינס" שהיה במהלך דחיפה לאחור על הקרקע מעמדה פגע בזנב של מטוס אל על שהיה אמור להמריא לרומא. לא היו נפגעים, אך נזק נגרם למטוס. "פתאום היה בום והורידו אותנו מהמטוס", סיפרו הנוסעים

מטוס בואינג 737 של חברת "גרמניה איירליינס" שהיה אמור להמריא לברלין התנגש הבוקר (ד') במטוס אל על שהיה אמור להמריא לרומא בעודו על הקרקע. לא היו נפגעים והנוסעים הורדו בחזרה לטרמינל. המטוס של חברת התעופה הגרמנית היה במהלך דחיפה לאחור מעמדה בעת שפגע בזנב של מטוס אל על.

"המטוס שהיה אמור להמריא לרומא החל לנסוע על המסלול ופתאום היה בום, אני בכלל ישנתי ושמעתי על זה רק שהורידו אותנו מהמטוס", סיפרו כמה מהנוסעים שהיו על המטוס. "כולם אמרו שזה לא היה מאוד דרמטי אבל שהרגישו בום. הטיס אמר שהמטוס החליק ושאין מה להיבהל, המטוס של חברת התעופה הגרמנית חטף את הפגיעה העוצמתית, אבל בכל מקרה הנוסעים כולם בסדר".

עופר לפלר, דובר רשות שדות התעופה, אמר: "מטוס של 'גרמניה איירליינס' שהיה בדחיפה מהשרוול לנקודת ההנעה פגע במטוס אל על ובשעה זו הנוסעים מורדים מהמטוס בחזרה לטרמינל. הנושא נמצא בחקירה ופרטים נוספים יהיו בהמשך". חוקר התאונות הראשי במשרד התחבורה פתח בחקירת האירוע.

כרגע שני המטוסים מושבתים. האחראי לאירוע הוא ככל הנראה נהג רכב הגרר שהסיע את המטוס של החברה הגרמנית מהטרמינל לכיוון המסלול.

נוסע אחר סיפר: "ישבנו במטוס ואז הרגשנו מכה והמטוס זז. הצוות אמר שהכול בסדר ומהחלונות ראינו שמטוס פגע בנו. ישר עברו בין הנוסעים ושאלו אם מישהו נפגע ואחר כך הקברניט אמר שכנראה מטוס לידינו החליק ופגע במטוס ואנחנו צריכים לרדת בחזרה לטרמינל כי המטוס מושבת. זה מבאס להתחיל ככה חופשה ומקווים שנמצא דרך לטוס בהקדם".

נוסע נוסף, תיאר את שהתרחש: "אמרו לנו שאת רומא נראה יותר מאוחר אם בכלל. היינו חגורים והפגיעה הייתה קלה, הטייס דיווח לנו על ההחלקה. אין שום נפגעים או שריטה על אף בן אדם, רק פגיעות בפח למרבה הנס".

2 תגובות

ב"ה שלא היו נפגעים! ה' גדול!!!!!!!!!!!!!!!

עד שבודק עם הסרטון יצא בסדר (כמו שאפשר לשמוע בסוף הסרטון)
שקודם יבדוק מה לא בסדר במגדל הפיקוח!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן