זירת האסון. צילום: דוברות איחוד הצלה

טרגדיה קשה בנתיבות: ילד בן 4 נשכח ברכב – ונפטר

חובשים ומתנדבים שהוזעקו לבית בנתיבות מצאו בו ילד כשהוא ללא דופק ונשימה, לאחר שנשכח במשך 3 שעות ארוכות ברכב סגור. השכנים מאשימים: "בגלל שיבושי הקליטה באזור הגעת הכוחות התעכבה, מה שהוביל לתוצאה האיומה"

שוב שכחת ילד ברכב מסתיימת בתוצאה מחרידה: בן 4 נשכח במשך שעות ארוכות ברכב בנתיבות – ונפטר. חובשים ומתנדבים שהוזעקו למקום פינו אותו במצב אנוש לבית החולים, שם נקבע מותו.

שמעון וקנין, אחד השכנים של המשפחה, סיפר לערוץ 2: "שמעתי צעקות, יצאתי החוצה ראיתי את האבא צועק 'הילד הילד', שאלתי מה קרה והוא אמר שנשכח באוטו. אמרתי לאבא שיעשה החייאה וניסיתי להתקשר למד"א ולא הצלחתי כי לא הייתה רשת. ניסינו במשך כמה דקות ואחר כך התקשרנו בטלפון קווי. זה מתסכל נורא, \כבר חודש וחצי אין פה רשת וזה הפעם הביא לטרגדיה נוראית".

חובש רפואת חירום במד"א אוריאל דהאן: "בתוך הבית ראינו פעוט כבן 4 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהוא חם למגע וסובל מסימני מכת חום. סיפרו לנו שהוא שהה ברכב סגור, ככל הנראה זמן ממושך. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות והוא פונה לבי"ח סורוקה תוך כדי פעולות החייאה כשמצבו אנוש."

אוריאל כהן חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה צוות נתיבות ביצענו פעולות החייאה ממושכות על הילד. לאחר מכן הוא פונה תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים סורוקה בבאר שבע. צוותי חוס"ן היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה הגיעו אף הם לסייע עקב אופי האירוע".

משרד התחבורה הקים צוות למציאת פתרונות למניעת שכחת ילדים ברכב

ליצמן: אוביל מהלך בזק לפתרון סוגיית שכחת הילדים ברכב

מקלב דרש ומשרד האוצר יסבסד מערכות למניעת שכחת ילדים ברכב

בעקבות שיבושי הקליטה הסלולרית: המועצה אשכול תובעת

5 תגובות

אויייייייייייייייי

כואב הלבבבב???
תנוחמו מן השמים שהקדוש ברוך הוא יתן לנשפחה המון כוחות ואמונה להתגבר על האבדה

נורא ואיום… עצוב לי מאוד לקרוא על האסון הנורא… ד' אנא תאמר די לצרות עם ישראל אין לנו כוח יותר

הקב"ה לא שולח ניסיונות רק אם יוכלו לעמוד בהם… תקחו את הצער הזה ביחד עם כל הצרות של עם ישראל וניתפלל יחד שיפסקו הצרות ויבוא הגואל מהרה אמן
תתחזקו אנחנו אתכם!!

הילד גל-עד ז"ל נקרא ע"ש גל-עד שער הי"ד שהיה אחד משלושת הנערים שנחטפו ונרצחו לפני 3 שנים. לא מקובל לקרא לילד על שם אדם שנפטר צעיר.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *