פרטנר תבעו – הלקוח גרם להם להתחרט

חברת פרטנר שלחה הוצאה לפועל ללקוח שסירב לשלם, הלקוח הגיש התנגדות באמצעות עו"ד, החברה ניסתה למשוך את עתירתה אך הלקוח לא ויתר ודרש הוצאות משפט.

סיפור פיקנטי של שיטת מצליח שלא פעל כמתוכנן,

לקוח של חברת פרטנר המתגורר בפתח תקווה סיפר, כי נציגי החברה שכנעו את בנו לרכוש חבילת מסרונים מבלי ליידעו שברגע שהוא מאשר את רכישת החבילה הוא מאריך את תקופת ההתחייבות שלו לחברה, בנוסף – הנציגים לא ביקשו אישור מהאב למרות שהמכשיר רשום תחת שמו והוא בעל הקו בפועל.

קרא עוד:

[postim]

רק לאחר שהאב עזב את פרטנר הגיע אליו הודעת חיוב בגין ההתחייבות שהופסקה באמצע, האב סירב לשלם בטענה שהחוב איננו חוקי. חברת פרטנר ראתה שאין עם מי לדבר והחליטה להגיש את חובו להוצאה לפועל.

הלקוח, רופא במקצועו לא התרגש מהתביעה והגיש התנגדות לביצוע החוב באמצעות עורך הדין צבי וינשגרד. או אז חברת פרטנר נרתעה מהעניין והחליטה לרדת מהעץ.

החברה פנתה ללקוח וביקשה ממנו לבטל את התנגדותו ולאפשר לה למשוך את התביעה בהסכמה תוך מחילה (כביכול) על חובו אך ללא תשלום הוצאות משפט.

הלקוח שראה במו עיניו כיצד מנסים להפעיל עליו את 'שיטת מצליח' כלשונו, לא הסכים לוותר. לטענתו, לקוחות רבים ישלמו את החוב בלי לדבר מכיוון שמעטים הם האנשים שינסו להילחם בחברות התקשורת.

לאור עמדתו של הרופא, החליטו בפרטנר להגיש בקשה חד צדדים למשיכת תביעתם נגדו, בטענה כי נתקלה בקשיים במציאת תיעוד סביב רכישת חבילת המסרונים שיצרה את החוב.

עורך דינו של הרופא סירב להסכים למשיכת התביעה ותבע בשם מרשו, כי יוחזרו לו כל הוצאות המשפט וכן פיצויים על אובדן זמן, טרחה ועוגמת נפש.

בית משפט השלום אישר את משיכת התביעה ע"י פרטנר וחייב את החברה בהוצאות משפט בסך 1000 ש"ח.

עד כאן סיפורו של הלקוח.

חושבים שבקומות הכשרות אין בעיות כאלו? אתם טועים.
לקוח שפנה ל JDN מספר כי חברת סלקום גבתה ממנו במשך 6 חודשים סכום חודשי קבוע בגין חבילת 'סלקום ווליום' שירות שאינו קיים כלל בקומות הכשרות, הלקוח פנה לסלקום ואלו הסכימו לזכותו רק על 3 חודשים אחרונים בטענה כי על הלקוח לעקוב אחרי חשבוניותיו.
הלקוח פנה למשרד התקשורת וטרם קיבל מהם תשובה.

המלצה שלנו: כדאי לעקוב אחרי כל החשבוניות, טעויות קורות המון פעמים, אם לא תשימו לב, תשלמו על כך מכיסכם.

3 תגובות

לי גם היה בעיה עם פרטנר שחייבו אותי על מיני דברים שלא הגיע אליהם והגעתי אתם להסכם שאני ישלם להם על ב' חשבונות שזה הסתכם בערך 700ש"ח ויותר לא יחייבו אותי ויצאתי מהם לגמרי אבל לא קיימו את מה שהבטיחו שזה היה דרך הטלפון ולא עזבו אותי והלכתי ותבעתי אותם בבית המשפט לתביעות קטנות ותבעתי אותם על 5 אלף ש"ח על החשבונות וכו, אחרי חודש הם התחננו אלי שאבטל את המשפט וגם הסכימו לשלם והסמתי אז אתם על אלף ש",ח ורק בתנאי שישלחו אלי מכתב חתום מהם שאין להם ולא יהיה להם לעתיד שום תביעות אלי ואז אבטל את תביעתי וכן היה קבליתי את המכתב וגם האף ויותר איני שמוע מהם ועל זה אני מודה להקב"ה על החסד שעשה עימי ועל העתיד שיעשה עמדי, בהבו"ש: וכן אחים יקרים ממנו ילמדו ויעשו לא לפחד מהם כלל, ולא להתייאש ולא להרים ידים ה' אתנו אמן.

אני גומר עכשיו 3 שנים שאני משלם דמי מכשיר על שני מכשירים מתי שאני רכשתי רק אחד מה לעשות

גם אני יש לי עוקץ מחברת השכרת רכב אביב מי שיודע סיפור שיעדכן

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן