גוש שילה: קצין מג"ב עיכב טיפול רפואי במשך כשעה מעצור יהודי

פרובוקציה ערבית יחד עם פעילים זרים סמוך ליישוב עמיחי ולמאחז גאולת ציון בגוש שילה: הערבים ערכו חריש סמוך ליישוב והניחו דגלים במקום. תושבים שהגיעו למחות כנגד הפרובוקציה נתקלו באלימות שוטרים קשה. עו"ד רום "עלית מדרגה בהפרת זכויות

קבוצת ערבים, יחד עם פעילים זרים הגיעו הבוקר (א') סמוך לישוב עמיחי ולמאחז גאולת ציון, החלו לבצע חריש במקום, והניחו במקום דגלי פלסטין ודגלים נוספים של מדינות שונות. קבוצת תושבים מהאזור אשר הגיעה למחות במקום כנגד הפרובוקציה נתקלה באלימות שוטרים תוך שהשוטרים מעכבים כ-10 מהתושבים.

אחד מהתושבים שעוכב ע"י המשטרה נפצע, למקום הגיע צוות מד"א על מנת להעניק טיפול רפואי לפצוע, קצין מג"ב מנע מהצוות את הגישה לפצוע במשך כשעה, רק לאחר התערבותו של עו"ד נתי רום אשר הגיע למקום מטעם ארגון חוננו אפשרו כוחות מג"ב לצוות להעניק טיפול רפואי לפצוע.

עו"ד רום מסר כי "עליית מדרגה בהפרת זכויות בסיסיות של עצורים, כאשר מפקד במג"ב מונע מצוות רפואי של מד"א לתת טיפול רפואי במשך כשעה לעצור פצוע, תוך שהוא מסרב להזדהות ולתת פרטים כחוק. כרגע צוות מד"א מטפל בפצוע. בכוונתנו להגיש תלונה כנגד הקצין".

6 תגובות

גלות בין יהודים!

מדינה שמאלנית, והמשטרה עוד יותר!!!

כבר מזמן צה"ל הפך להיות צבא הגנה לפלסטין,
שיתביישו

אוי לאותוה בושה

כל הכבוד למשטרת ישראל שמטפלת בימין הקיצוני כמו שצריך פורעי הגבעות מתגרים בערבים ואנחנו סובלים מזה

לשפוי שבחבורה,
ביום שישי היה היארצייט של ר' שלומק'ה זי"ע, מסופר שהוא הלך פעם בעיר העתיקה וילד ערבי דחף אותו, לקח ר' שלומקה את מקלו ונתן לו על הראש.. אביו של הילד שנכח במקום הרים צעקות על הילד למה הוא פגע ביהודי, מלווהו שאלו מנין ידע שהאב יצעק על ילדו ולא ההפך? ענה לו ר' שלומקה: "יש שפה אחת אותה הם מבינים ובה דיברתי…" !!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *