בבית החולים הדסה עין כרם נקבע מותו של הילד בן ה-7 שנפגע מוקדם יותר מפגיעת אוטובוס ברחוב המגיד ממעזריטש בביתר עילית. הילד פונה במצב אנוש לבית החולים ושם נקבע מותו. על פי עדי ראייה הילד איבד שליטה על אופניו ונפגע מאוטובוס

ברוך דיין האמת: בבית החולים הדסה עין כרם נקבע מותו של הילד בן ה7 תושב ביתר עילית שנגע מאוטובוס של חברת 'קווים – עילית' ברחוב המגיד ממעזריטש בעיר.

הילד ההרוג הוא יצחק מנשה רוזנפלד ז"ל, בנו של הרב שמעון הכהן רוזנפלד מחשובי חסידי פינסק קרלין בביתר עילית. ונכדו של הרב החסיד ר' אברהם יעקב רוזנפלד מבני משפחתו של כ"ק מפינסק קרלין שליט"א. על מועד ההלוויה נעדכן בהמשך.


צפו: מתנדב מד"א בראיון לכתב JDN בזירת האירוע

הילד בן ה-7 נפצע באורח אנוש בעיר ביתר עילית, ברחוב המגיד ממזריטש, סמוך למרכז הקניות במקום. הוא פונה לבית החולים כאשר מצבו מוגדר אנוש, תוך כדי פעולות החייאה מתקדמות.

עדי ראיה סיפרו לJDN כי הילד המתגורר בסמוך יצא מחנייה הסמוכה לכביש ואיבד שליטה ונכנס לתוך אוטובוס של חברת 'קווים עילית' שעבר בסמוך, הנהג ככל הנראה לא שם לב לתאונה והמשיך בנסיעה. בידי המשטרה סרטוני אבטחה המתעדים את התאונה והם פועלים בשעה זו לאתר את הנהג.

מדוברות המשטרה נמסר: במוקד המשטרה התקבל דיווח אודות תאונת דרכים קשה אוטובוס פגע בילד כבן 8 ברחוב חוזה מובלין בעיר בביתר עלית. הילד פונה על ידי מד"א במצב אנוש (על פי גורמי רפואה) לביה"ח הדסה עין כרם. נסיבות התאונה טרם ברורות. בוחני התנועה בדרכם בדרך למקום.

מדוברות מד"א נמסר כי "בשעה 18:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על ילד שנמצא מוטל על הכביש סמוך לאופניים עליהם רכב (ככה"נ לאחר שנפגע מאוטובוס) ברחוב החוזה מלובלין סמוך לרמי לוי בבית"ר עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח הדסה עין כרם ילד כבן 7 במצב אנוש תוך פעולות החייאה עם פגיעת ראש".

חובש רפואת חרום על אופניים של מד"א, משה ציינוירט סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו על הכביש אופניים ובסמוך שכב ילד כבן 7 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה, בהמשך העלנו אותו לאמבולנס שפינה אותו לבית החולים תוך פעולות החייאה וטיפול רפואי מציל חיים שכלל עיסויים הנשמה וטיפול תרופתי כשמצב קריטי".

צילום: JDN