צילום: צילום: אלכס קולומואיסקי

תושב הצפון בן 21 נעצר בחשד שפרסם פוסט בו איים לפגוע בראש הממשלה

אחרי שרה"מ הגיש תלונה במשטרה בגין איומים לרצוח אותו ואת בני משפחתו: יחידת הסייבר בלהב 433 עצרה חייל בן 21 מהצפון בחשד שפרסם פוסט שבו איים לפגוע ברה"מ נתניהו. החשוד יובא הבוקר לדיון בהערכת מעצרו בביהמ"ש השלום בראשל״צ
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

יחידת הסייבר בלהב 433 עצרה חייל כבן 21 המתגורר בצפון הארץ, בחשד שפרסם פוסט שבו איים לפגוע בראש הממשלה בנימין נתניהו. בעקבות פוסט שפורסם באחת הרשתות החברתיות ובו קריאה לפגוע בראש הממשלה נפתחה חקירה ביחידת הסייבר בלהב 433.

החשוד שנעצר אתמול ונחקר במשטרה יובא הבוקר (שלישי) לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון להארכת מעצרו.

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע אתמול כי הוא הגיש תלונה במשטרה בגין איומים עליו ועל בני משפחתו. תלונה זו מצטרפת לתלונה נוספת שהגיש נתניהו לאחרונה על מקרים דומים. "לפני מספר ימים הגשתי תלונה למשטרה על שורה של איומים לרצוח אותי ואת בני משפחתי", כתב נתניהו. "היום, לצערי, נאלצתי להגיש תלונה נוספת נגד אדם שפל שפירט כיצד הוא מתכוון לרצוח אותי ואת משפחתי".

נתניהו העלה תמונת מסך ובה ציטוט לפיו יש "לתפוס את ביוב, החזירע ושני הגורים – כן, גם את ההוא משעשועון הטריוויה", כשכוונה היא לראש הממשלה, רעייתו ובניהם, "להוביל אותם במצעד קלון לכיכר ציון ולכבד את הרביעייה בעריפת ראש עסיסית שאחריה גופותיהם יתלו מהמרפסת". נתניהו הגיב לדברים וכתב: "מתי התקשורת והשמאל, שלא מפסיקים לרגע לנסות להפיל ראש ממשלה מהימין, יגנו סוף סוף את ההסתה הפרועה והבלתי פוסקת נגדי ונגד משפחתי?".

כתבות קשורות

6 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן