צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יועץ פוליטי מאיים לתבוע את נפתלי בנט: "השתמש ברעיונות שלי בלי לשלם"

אודי רייטר שלח מכתב תביעה ליו"ר ימינה בטענה כי נתן לו את הרעיונות לקמפיין הבחירות האחרון שלו, אך לא שילם לו על כך • במפלגת ימינה הגיבו: "מר רייטר שיתף את דעותיו עמנו והובהר לו לאורך כל הדרך, בזמן אמת, כי אין כוונה להעסיקו בשכר"
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

היועץ הפוליטי אודי רייטר שלח מכתב תביעה ליו"ר ימינה נפתלי בנט בטענה כי השתמש ברעיונות שלו בקמפיין הבחירות האחרון ולא שילם לו – כך פורסם הערב (רביעי) בחדשות 13. לפי הדיווח, הוא דורש פיצוי בסכום של 600,000 ש"ח.

במכתב שנשלח על ידי עורך הדין מטעמו של רייטנר נכתב כי "במהלך החודשים האחרונים, סיפק מרשי לך ומפלגתך ייעוץ בקשת רחבה של נושאים, לעניין ההופעות בתקשורת ולרבות לעניין אופני הטיפול בקורונה. מרשי הציג בפניך, או מי מטעמך, תוכנית שהגה לטיפול בנגיף הקורונה. תוך שהוא מדגיש כי הוא בעל זכות יוצרים בתוכנית ואין בה שימוש לעשות בה שימוש ללא רשותו".

עוד הוסיף: "חרף כך, נעשה שימוש נרחב בתוכנית, מבלי לקבל את רשותו, מבלי לשלם לו כך ומבלי להינתן לו קרדיט כהוגה התוכנית. מרשי לא היה מעוניין מעולם לגרום לנזק למפלגת ימינה ואינו מבקש לעשות זאת כעת. יחד עם זאת לא ניתן לקבל מצב דברים בו נעשה שימוש בקניין רוחני, שלא על דעתו, ומבלי ששולם כל פיצוי".

מטעם מפלגת ימינה נמסר בתגובה: "הטענות מופרכות לחלוטין. בדומה לאלפי אזרחים שפונים לחבר הכנסת בנט מדי יום גם מר רייטר שיתף את דעותיו עמנו והובהר לו לאורך כל הדרך, בזמן אמת, כי אין כוונה להעסיקו בשכר. למרות זאת, הוא בחר להמשיך וזוהי כמובן זכותו. מדובר בדרישה חסרת כל בסיס ובעיתוי שאינו מקרי".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן