השר לביטחון פנים בישיבת ההיכרות: נמגר את הפשיעה ברחוב הערבי

השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב הגיע הבוקר לישיבת היכרות עם בכירי המשטרה, באירוע נשא דברים גם מפכ"ל המשטרה שאמר כי, "זו משטרה שעושה הכל, מהפרות סדר דרך לוחמה בטרור ועד מענה אפקטיבי לאזרח ועל כן היא חייבת להיות משטרה חזקה יותר"
 • הכנות אחרונות למופע 'חבורת תריג בין הזמנים 2'

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

 • "אבא עזב אותי בגיל 4" ניכור הורי או נטישה?

  תוכן מקודם

 • "מודים על כל איבר שחוזר לתפקד" מיטל בטור מרגש

  תוכן מקודם

הבוקר (שני) התכנס ספ"כ המשטרה בראשות המפכ"ל, רב ניצב יעקב שבתאי, לישיבה מיוחדת במעמד השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, סגן השר, יואב סגלוביץ וסגל המשרד לבט"פ, בישיבה נערכה היכרות של השר החדש עם סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה.

השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב אמר: "ברוכים הנמצאים. עברו עלינו מספר ימים אינטנסיביים מאז כניסתי לתפקיד. לא אמהר להתיימר שכבר אחרי שבוע אני מבין לעומקן את מלוא בעיות ביטחון הפנים של מדינת ישראל – אבל אני אלמד מהר".

עוד אמר השר הנכנס, "לא אחשוש להמשיך איתכם את התהליכים שהחלו לפני שנכנסתי למשרד, ולהתחיל תהליכים חדשים, בשותפות איתכם. אני לא אתעלם מנושאים מרכזיים בחברה הישראלית, הכוונה היא להתמודד איתם".

"כשר לביטחון הפנים, אחד האתגרים העיקריים שניצבים בפני הוא מיגור הפשיעה ברחוב הערבי. לא במגזר הערבי, אלא ברחוב. זה לא אתגר פשוט, אם הוא היה קל ופשוט – הוא היה נפתר מזמן".

בר לב הוסיף, "מדובר בתהליכים. תהליכים שיכולים לקחת גם הרבה זמן אם עושים אותם בצורה הנכונה. בזמן הקצר מאז שנכנסתי לתפקיד התרשמתי מאוד מרמת המפקדים במשטרה, החל מהמפכ״ל שבתאי ודרך השדרה הפיקודית כולה. אני מודה לכם ומאחל לכולנו בהצלחה רבה".

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי אמר: "כבוד השר, אני מברך על ביקורך הראשון במטה הארצי ועל המפגש עם סגל הפיקוד של המשטרה. המשטרה היא מהארגונים החשובים במדינה, המשטרה היא זו שאמונה על שמירת הדמוקרטיה והיא זו שפועלת במגוון רחב של משימות למען שלומו וביטחונו של הציבור".

"לאחר חמישה חודשים בתפקיד, שהיו רווים בלא מעט אירועים משמעותיים, לי כבר ברור, שמשטרת ישראל קטנה על המדינה והאתגרים שעומדים לפתחה".

"זו משטרה שעושה הכל, מהפרות סדר דרך לוחמה בטרור ועד מענה אפקטיבי לאזרח ועל כן היא חייבת להיות משטרה חזקה יותר, טכנולוגית יותר, עם סל משאבים רחב יותר".

לסיום אמר מפכ"ל המשטרה, "אני בטוח שנפעל יחד לחיזוקה של המשטרה שבשנים האחרונות סבלה מחוסר תיקצוב והעידר תיעדוף לאומי ושנוכל להעניק לאזרחים בישראל שירותי משטרה טובים יותר".

כתבות קשורות

נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש"ח למנסור עבאס"
דרעי: "בנט רוצה להקים מדינת כל אזרחיה; איבדנו את הדמוקרטיה"
רוב הציבור: בנט מכר את אידיאולוגיית הימין כדי להיות ראש ממשלה
סמוטריץ: "זה תקציב שמשקף סולם עדיפויות ערכי חילוני שמאלני"
קטין ערבי זיהה יהודי יוצא מבית כנסת, רדף אחריו ודקר אותו עם סכין
אירוע חמור: אזרח גנב ניידת שחנתה ממונעת ליד תחנת משטרה
ליצמן תוקף: "התקציב כולל גזירות רעב במסווה של רפורמות כלכליות"
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
מתיחות בשייח ג'ארח: ערבי פרץ לבית של יהודי ונורה ברגלו
החקלאים זועמים על אישור הרפורמה על ידי השרים: "ממשלת שינוי לרעה"
ראש הוועדה המייעצת ל-FDA: "החלטת ישראל על חיסון שלישי - טובה"
הממשלה אישרה את תקציב המדינה לשנים 2021 ו-2022; "חוזרים לעבוד"

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן