הפיגוע בפתח תקווה: כתב אישום נגד המחבל שרצח את הרב שי אוחיון הי"ד

הסתיימה חקירת פיגוע הדקירה בפתח תקווה בו נרצח הרב שי אוחיון הי"ד. משטרת ישראל: "בן 46 תושב שטחים נעצר דקות לאחר שדקר את הרב שי אוחיון ז"ל", החשוד במעשה: בן 46 תושב השטחים שנתפס דקות לאחר הפיגוע כשברשותו סכין מגואלת בדם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

הסתיימה חקירת פיגוע הדקירה בפתח תקוה משטרת ישראל בחקירה משותפת עם שירות הביטחון הכללי סיימו את חקירת דקירתו למוות של הרב שי אוחיון הי"ד.

בהודעת נמשטרה נאמר כי "ביום 26.8.20 התקבל במשטרת ישראל דיווח על גבר כשהוא דקור בצומת סגולה בפתח תקוה. כוחות משטרה רבים הגיעו למקום ואיתרו חשוד, בן 46 תושב שטחים כאשר ברשותו סכין מגואלת בדם, דקות לאחר שדקר את הרב שי אוחיון ב ה- 39 מפ"ת. הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי לביה"ח בלינסון כשמצבו מוגדר אנוש, ולאחר זמן קצר נקבע מותו.

המחבל נעצר ונחקר במשטרת ישראל ובידי שירות הביטחון הכללי ומעצרו הוארך מעת לעת. היום (חמישי) הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בעבירת רצח ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו של החשוד הוארך ב-5 ימים ועד ליום 7.9.20

האברך הרב שי אוחיון הי"ד התקרב רבות לחסידות ברסלב, ונהג שנים רבות להפיץ את תורתו של הרה"ק רבי נחמן מברסלב זיע"א להמונים, מכריו מספרים כי הוא היה נוהג לשוחח עם כל מכריו דברי תורה וחיזוק כשהם שגורים על פיו באופן מעורר השראה.

את סדר יומו הקדיש הרב שי אוחיון הי"ד לתורה ועבודה, במשך שעות ארוכות הוא היה לומד בבית הכנסת השכונתי כשהוא שקוע באוהלה של תורה. גם שהיה יוצא לעבודה בכדי לפרנס את בני ביתו הוא היה מקדש שם שמים בכל הליכותיו.

רבים מעידים כי הם חבים את חייהם הרוחניים אליו, שכן הרב שי אוחיון הי"ד היה משקיע ימים ולילות לקרב יהודים רבים לאביהם שבשמים, כשהכל נעשה מתוך ענוות חן ואהבת ישראל.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן