תמונת הרוצח. צילום: תקשורת שב"כ

צה״ל הודיע: נהרוס את שתי הקומות בהן התגורר המחבל שרצח את אסתר הורגן

בדובר צה״ל הודיעו על הכוונה להרוס את שתי הקומות בהן התגורר המחבל שרצח את אסתר הורגן הי"ד. הודעה על כוונת כוחות הביטחון להריסת שתי הקומות בהן התגורר המחבל מוחמד קבהא נמסרה היום למשפחתו. יצוין כי ניתנה למשפחתו אפשרת לערער על ההחלטה

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

צה״ל הודיע על כוונתו להרוס את שתי הקומות בהן התגורר המחבל שרצח את אסתר הורגן הי"ד. הודעה על כוונת כוחות הביטחון להריסת שתי הקומות בהן התגורר המחבל מוחמד קבהא נמסרה היום (רביעי) למשפחתו. המחבל ביצע פיגוע ב-20 בדצמבר 2020 בו נרצחה אסתר הורגן הי"ד ביער ריחן. למשפחת המחבל ניתנה אפשרות להגיש השגה נגד ההריסה.

שלשום עדכנו בשב"כ פרטים חדשים מחקירתו של מחמד מרוח כבהא, החשוד ברצח אסתר הורגן הי"ד לפני כשבועיים ביער ריחן שבשומרון. החשוד הודה שקיבל את ההחלטה לבצע את הרצח כחודש וחצי לפני האירוע. הסיבה לכך הייתה, בין השאר, מותו של אסיר ביטחוני שהכיר, כמאל אבו ואער, שמת בכלא כתוצאה ממחלה.החשוד הודה שקיבל את ההחלטה לבצע את הרצח כחודש וחצי לפני האירוע. הסיבה לכך הייתה, בין השאר, מותו של אסיר ביטחוני שהכיר, כמאל אבו ואער, שמת בכלא כתוצאה ממחלה.

המחבל הגיע לזירת הפיגוע דרך פרצה בגדר הביטחון. לאחר שהבחין שהתנועה דלילה ובאזור עוברים אזרחים ישראלים, החליט כי זה המקום המתאים לביצוע הפיגוע. ביום הרצח הוא הגיע לאזור היישוב תל מנשה, תוך שהוא עוסק בהברחת סיגריות. הוא עבר ליער הסמוך ולאחר כמה שעות זיהה אישה יהודייה שצועדת לבדה, ואז תקף ורצח אותה.

בימים שלאחר הפיגוע קרובים ומכרים שלו בכפר דיר אל-ע'וסון שבשומרון סייעו לו להסתתר מכוחות הביטחון. יחד עם מרוח כבהא נעצרו ארבעה בני אדם נוספים בחשד שסייעו לו להסתתר. חקירתו נמשכת ובסופה הוא צפוי לעמוד לדין בבית המשפט הצבאי בשומרון.

6 תגובות

ההודעה הסבירה היחידה מטעם צה"ל :
פוצצנו מן היסוד את הבית שבו התגורר המחבל!
ההודעה שאנו רואים אומרת שאולי נגרד קירות בשתי הקומות שבהן היה המחבל , אבל יותר בטוח שלא נעשה כלום כי אנחנו נותנים לבגצניקים לקבוע.
מעניין . האם לפי החוק אלוף פיקוד מרכז יכול להוציא צו מעצר מינהלי לבגצניקים , ובאין בג"ץ לפוצץ מיידית את הבית ?.

לjdn, מדוע לשים תמונה של מחבל רשע???? למי זה מוסיף???

מה זה ? זה בדיחה !! להרוס 2 קומות ??
הבן אדם רצח באלימות אישה !!! בושה וחרפה …. אני לא מצליחה להבין את זה. מדינה של משוגעים..

בשביל מה להביא את התמונה של הרוצח הזה?

למה אתם מראים את התמונה של המנוול הזה???זה פשע להשאיר אותו בחיים.

עז פנים, תמצית הרוע שכמוהו. אסור להסתכל על התמונה,
תסירו אותה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן