נתניהו: ‏כל עוד אני ראש הממשלה, עם הסכם או בלי, לאיראן לא יהיה נשק גרעיני

ערב פורים, אומר ראש הממשלה לאיראן: "לפני 2,500 שנה ניסה צורר פרסי אחר להשמיד את העם היהודי וכשם שהוא נכשל אז - תיכשלו אתם" • שר הביטחון בני גנץ: "אם האיומים של נסראללה יהפכו למעשים - התוצאה תהיה כואבת"

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

יום של איומים ביטחוניים מצידם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון בני גנץ, כלפי איראן וכלפי ארגון הטרור הלבנוני, חיזבאללה. נתניהו, בדבריו, אף התייחס לימים בהם אנו נמצאים, לפני פורים.

בראיון שהעניק נתניהו התייחס להסכם הגרעין האיראני ולאפשרות כי הוא יחודש על ידי ממשל ביידן בארה"ב ואמר: "כל עוד אני ראש הממשלה, עם הסכם או בלי הסכם, לאיראן לא יהיה נשק גרעיני".

נתניהו הוסיף וכתב היום, "ערב חג הפורים אני אומר למבקשי נפשנו, איראן וגרורותיה במזרח התיכון: לפני 2,500 שנה ניסה צורר פרסי אחר להשמיד את העם היהודי וכשם שהוא נכשל אז – תיכשלו אתם היום".

"לא נאפשר למשטר הקיצוני והתוקפני שלכם להשיג נשק גרעיני. לא עשינו את מסע הדורות של אלפי שנים חזרה לארץ ישראל, כדי לאפשר למשטר ההזוי של האייתוללות לסיים את סיפור התקומה של העם היהודי".

ראש הממשלה המשיך, "איננו תולים את יהבנו בשום הסכם עם משטר קיצוני כמו שלכם. כבר ראינו את טיבם של הסכמים עם משטרים קיצוניים כמו שלכם, במאה החולפת וגם במאה הזאת, עם ממשלת צפון קוריאה. עם הסכם ובלי הסכם – אנחנו נעשה הכל כדי שלא תתחמשו בנשק גרעיני".

צילום וידאו: טל עוז / משרד הביטחון

שר הביטחון בני גנץ ביקר היום באוגדה 91 ביחד עם ראש אגף אסטרטגיה ומעגל שלישי אלוף טל קלמן והשר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון מיכאל ביטון.

בסיום הביקור אמר השר גנץ: "אני מסיים הערכת מצב בעוצבת הגליל ששומרת על הגבול הרגיש ביותר לישראל בימים אלו. אם האיומים של נסראללה וחיזבאללה יהפכו למעשים – התוצאה תהיה כואבת לחיזבאללה, לראשיו ולצערי גם לאזרחי לבנון שחיזבאללה משתמש בהם כמגן אנושי כשהוא מחביא מתחת לבתים שלהם מצבורי נשק וטילים".

2 תגובות

טמבל תגיד בעזרת ה
ה לא זקוק לך הוא מפוצץ להם את זה בפנים ברגע ה שומר עלינו
ואם אתה הולך להפציץ אתה משוגע שמסכן את העם שלו
בעזרת ה שתתחלף בקרוב המלך המשיח

מספיק עם הסיפורים מר נתניהו,בעוד חודש אתה הולך הביתה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture