נתניהו: ‏כל עוד אני ראש הממשלה, עם הסכם או בלי, לאיראן לא יהיה נשק גרעיני

ערב פורים, אומר ראש הממשלה לאיראן: "לפני 2,500 שנה ניסה צורר פרסי אחר להשמיד את העם היהודי וכשם שהוא נכשל אז - תיכשלו אתם" • שר הביטחון בני גנץ: "אם האיומים של נסראללה יהפכו למעשים - התוצאה תהיה כואבת"
 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

יום של איומים ביטחוניים מצידם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון בני גנץ, כלפי איראן וכלפי ארגון הטרור הלבנוני, חיזבאללה. נתניהו, בדבריו, אף התייחס לימים בהם אנו נמצאים, לפני פורים.

בראיון שהעניק נתניהו התייחס להסכם הגרעין האיראני ולאפשרות כי הוא יחודש על ידי ממשל ביידן בארה"ב ואמר: "כל עוד אני ראש הממשלה, עם הסכם או בלי הסכם, לאיראן לא יהיה נשק גרעיני".

נתניהו הוסיף וכתב היום, "ערב חג הפורים אני אומר למבקשי נפשנו, איראן וגרורותיה במזרח התיכון: לפני 2,500 שנה ניסה צורר פרסי אחר להשמיד את העם היהודי וכשם שהוא נכשל אז – תיכשלו אתם היום".

"לא נאפשר למשטר הקיצוני והתוקפני שלכם להשיג נשק גרעיני. לא עשינו את מסע הדורות של אלפי שנים חזרה לארץ ישראל, כדי לאפשר למשטר ההזוי של האייתוללות לסיים את סיפור התקומה של העם היהודי".

ראש הממשלה המשיך, "איננו תולים את יהבנו בשום הסכם עם משטר קיצוני כמו שלכם. כבר ראינו את טיבם של הסכמים עם משטרים קיצוניים כמו שלכם, במאה החולפת וגם במאה הזאת, עם ממשלת צפון קוריאה. עם הסכם ובלי הסכם – אנחנו נעשה הכל כדי שלא תתחמשו בנשק גרעיני".

צילום וידאו: טל עוז / משרד הביטחון

שר הביטחון בני גנץ ביקר היום באוגדה 91 ביחד עם ראש אגף אסטרטגיה ומעגל שלישי אלוף טל קלמן והשר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון מיכאל ביטון.

בסיום הביקור אמר השר גנץ: "אני מסיים הערכת מצב בעוצבת הגליל ששומרת על הגבול הרגיש ביותר לישראל בימים אלו. אם האיומים של נסראללה וחיזבאללה יהפכו למעשים – התוצאה תהיה כואבת לחיזבאללה, לראשיו ולצערי גם לאזרחי לבנון שחיזבאללה משתמש בהם כמגן אנושי כשהוא מחביא מתחת לבתים שלהם מצבורי נשק וטילים".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. טמבל תגיד בעזרת ה
  ה לא זקוק לך הוא מפוצץ להם את זה בפנים ברגע ה שומר עלינו
  ואם אתה הולך להפציץ אתה משוגע שמסכן את העם שלו
  בעזרת ה שתתחלף בקרוב המלך המשיח

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture