ראש הממשלה ביקש בימים האחרונים להגיע למרן הגר"ח קנייבסקי • דרעי שמע על כך ומיהר למנוע את הפגישה שהייתה יכולה לגרום לו לנזק אלקטוראלי • נתניהו ביקש שמרן הגר"ח יתפלל עליו במירון ואף דאג לשליח מיוחד שיוודא שאכן זה קורה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש בימים האחרונים להגיע לביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, כך דווח הבוקר בעיתון 'משפחה'. ביקור זה לא יצא אל הפועל, ונמנע בזכות מאמציו של שר הפנים אריה דרעי.

נתניהו, המתמודד בימים אלו עם כתב אישום בכפוף לשימוע, בנוסף לעובדה שבסקרים מפלגת 'כחול לבן' עוקפת את הליכוד, ומפת הגושים משתנה מסקר לסקר, יודע את המשמעות לתמונה יחד עם הרב קנייבסקי, וזה עלול אף להוסיף לו קולות רבים מהציבור החרדי הנמצא בפריפריה.

מי שניסה למנוע ביקור זה, הוא יו"ר שס שר הפנים אריה דרעי, שמבין אף הוא את המשמעות של תמונה כזו, ויודע שיתכן ונתניהו יצא בקמפיין 'הוא זכאי' ועלול לסחוף הרבה קולות משס. דרעי, הטיל וטו בבית הגר"ח והצליח למנוע את ביקורו של נתניהו.

נתניהו מצידו, כך מדווח ב'משפחה', שלח מכתב למרן הגר"ח קנייבסקי בבקשה שיזכיר את שמו לתפילה. גם במעמד הגדול שהתקיים השבוע, בו עלה מרן שר התורה שליט"א למירון, ביקש נתניהו שמרן יתפלל עליו גם שם, ושליח מיוחד דאג שבאמת הרב מזכיר את שמו.