Yonatan Sindel/Flash90

אדלשטיין שובר שתיקה: "מהיום כולנו ליכוד מאוחד מחויבים לניצחון בבחירות"

יו"ר הכנסת התייחס לראשונה לפריימריז בליכוד: "מברך את נתניהו על בחירתו כיו"ר הליכוד ומועמדה לראשות הממשלה". ח"כ מיקי זוהר: "אלו שטענו כי ראש הממשלה מאבד מכוחו קיבלו אתמול תשובה ברורה. טוב יהיה שיחדלו מהשיח המיותר הזה"
 • 12 יתומים זעקו השבוע ברוך דיין האמת וכעת הם זועקים אליך

  תוכן מקודם

 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נסע לפרנס את משפחתו ונפטר בחו"ל מדום לב

  תוכן מקודם

בכיר הליכוד, יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין, שלא הביע תמיכה באף אחד מהמעומדים בפריימריז בליכוד ונמנע עד כה מלהתייחס למאבק המפלגתי כתב הבוקר בחשבון הטוויטר שלו: "אני מברך את ראש הממשלה בנימין נתניהו על בחירתו כיו"ר הליכוד ומועמדה לראשות הממשלה. מהיום כולנו ליכוד אחד גדול ומאוחד. כולנו ביחד מחויבים לניצחון הליכוד ב-2.3.20".

יו"ר סיעת הליכוד ומקורבו של נתניהו ח"כ מיקי זוהר אמר: "ברוך ה׳, תנועת הליכוד אמרה את דברה – בנימין נתניהו לראשות הממשלה. אלו שטענו כי רה״מ מאבד מכוחו או מהתמיכה לה הוא זכה עד כה מהציבור הליכודי, קיבלו אתמול תשובה ברורה. טוב יהיה שיחדלו מהשיח המיותר הזה. עכשיו זה הזמן להתאחד יחד למען נצחון הליכוד".

גם יו"ר הימין החדש ח"כ איילת שקד התייחסה הבוקר לניצחונו של נתניהו וכתבה: "ברכות לראש הממשלה בנימין נתניהו על ניצחונו. כולנו תקווה כי זהו ניצחון ראשון לקראת ניצחון גדול של מחנה הימין בבחירות הקרובות, ניצחון שיביא להקמת ממשלת ימין חזקה ויציבה למען מדינת ישראל".

גם יו"ר מפלגת הבית היהודי, רפי פרץ, כתב בטוויטר: "ברכות לראש הממשלה בנימין נתניהו על ניצחונו בבחירות לראשות הליכוד. בבחירות הקרובות מחנה הימין כולו ניצב בפני אתגר גדול, קורא לכלל הכוחות בציונות הדתית להתאחד עוד היום על מנת להביא לניצחון הימין בראשותו של נתניהו. למען שלמות העם והארץ".

מנגד בשמאל שמרו עד כה על שתיקה כמעט מוחלטת, ובכחול לבן סירבו להגיב, ומי שכן הגיב הוא יו"ר מפלגת העבודה, עמיר פרץ, שכתב הבוקר בחשבון הטוויטר שלו: "תוצאות הפריימריז בליכוד מראות על ניתוק הליכוד מהעם. לראשות התנועה העממית והממלכתית שהוביל מנחם בגין נבחר אדם המואשם בשלושה כתבי אישום חמורים. הליכוד העממי והממלכתי נגמר היום סופית".

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס לתוצאות הפריימריז ואמר כי, "אין חדש תחת השמש ועולם כמנהגו נוהג. תוצאות הפריימריס בליכוד לא שינו דבר. חייבים להתעשת ולהבין שהצבעה לנתניהו או לגנץ בבחירות הקרובות תשפיע באופן ישיר וכואב על הכיס של כל אחד ואחת מכם".

כתבות קשורות

שכניו של בנט עתרו לבג"ץ: "העדפת נוחות בלתי מוגבלת של רה"מ"
מזכירות הליכוד אישרה: זה העונש של מי שפרש מהמפלגה או הצטרף לבנט
"התליין מטהרן": ראיסי הושבע לנשיאות איראן והצהיר: "לא מעוניינים בנשק גרעיני"
מחאת הנכים מתחדשת: איילון דרום נחסם לזמן קצר
נתניהו: "דאגתם לאבידר לשר בלי תיק, בזמן שלשולה מחדרה אין חיסון" • צפו
שריפות בירושלים ובבית אל: תושבים פונו בקריית יובל; אין שליטה בבית אל
דוכן העיתונים • כל שערי השבועונים על המסך שלכם
"זאת החלוקה בינינו": ליברמן מגיב על היעדרותו מישיבות קבינט הקורונה
מעמד הכנסת ס''ת לביהמ''ד דז'ירקא בעיר ביתר בראשות האדמו"ר שליט"א
הכנסת ספר תורה לבית הכנסת חב"ד שערי גאולה קרית גת
ראש הממשלה בנט: "עתיד החגים תלוי בכמות המתחסנים - החיסון השלישי בטוח"
צהלי ורוני יושבת אלעד: ההכנות לקראת ביקורו ההיסטורי של האדמו"ר מויז'ניץ בעיר

9 תגובות

 1. איזו צדקנות של השמאל. ממש צדיקים. לא יכולים להיות עם ביבי בגלל כתבי האישום… לא בגלל שהם שונאים אותו באופן אישי, אלא רק בגלל כתבי האישום… אך, אשריכם ישראל

 2. השקרים וההטרדות מצד התקשורת והשמאל לא שברו אותו ואת כול הליכודניקים שכשמם כן הם מלוכדים. ורק על זה שהוא מצליח לעמוד איתן מול כול הרוע הצרוף והלשון הרע רק על זה הוא ראוי כפול מליוןןן מי עוד היה יכול??

 3. הבן אדם נמצא על מומנטו כזה טוב לא נראה לי שהוא ירד ואתה אידלשטיין זה נראה שהיית פחדן עד עכשיו לא ידעת מי ינצח לא רצית לשרוף קשרים אבל עכשיו כשראית אותו על הסוס אתה מתחנף שיהיה לך בהצלחה

 4. הבן אדם נמצא על מומנטו כזה טוב לא נראה לי שהוא ירד ואתה אידלשטיין זה נראה שהיית פחדן עד עכשיו לא ידעת מי ינצח לא רצית לשרוף קשרים אבל עכשיו כשראית אותו על הסוס אתה מתחנף שיהיה לך בהצלחה, סתם ככה בסוף כולם נופלים בממשלה הזאת או יורים בהם מעטים ואחדים היו אנשים שהצליחו למות בכבוד בממשלה

 5. לא לשכוח: נתניהו ככל אדם נאשם: לפני הזכרת שמו ותוארו יש לומר: הנאשם בשוחד במרמה ובהפרת אמונים כבוד ראש הממשלה הזמני מר בנימין נתנייהו- לא פחות מזה!!!

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן