ח"כ שלמה קרעי מהליכוד תקף הבוקר בחריפות את החלטת בית המשפט לחייב את נתניהו להופיע בבית המשפט ביום ראשון לתהליך הקראת כתבי האישום נגדו ואמר, שהחלטת ביהמ"ש נועדה להשפיל את ראש הממשלה נתניהו, ולהפוך את הטקס למשפט ראווה

חבר הכנסת שלמה קרעי מהליכוד תקף הבוקר (שישי) בחריפות את ההחלטה לחייב את ראש הממשלה בנימין נתניהו להתייצב לפתיחת משפטו ביום ראשון. בריאיון ל'רשת ב" אמר קרעי: "מה שקורה כאן זה לא יאומן, תיאטרון אבסורד שראש ממשלה מגיע לבית משפט על סיקור אוהד. קוראים לו להתייצב בשביל משפט ראווה. המהות ריקה מתוכן, אז מנסים להשפיל".

קרעי הוסיף ותקף את היועמ"ש לממשלה ואמר: "מנדלבליט מסתתר מאחורי צו איסור פרסום. אם אתה נקי כפיים – תן לאור השמש לחטא במקום להעיף את ממלא מקום פרקליט המדינה. אתה לא יכול להיות בעד צדק ונקיון כפיים ומצד שני להסתתר מאחורי צווי איסור פרסום".

עוד הוסיף ח"כ קרעי: "נתניהו מאיים על מערכת המשפט שמזמן הפרה את כל האיזונים והבלמים בין הרשויות. התקשורת כולה מגויסת נגדו ומדליפה מהחקירות".

אתמול אמר סנגורו של נתניהו לשעבר עו"ד נבות תל צור כי הפרקליטות לא הייתה צריכה להגיש התנגדות לבקשת נתניהו לא להתייצב להקראת כתב האישום נגדו: "אני מכיר את הכלל של שוויון בפני החוק ולא מקל בו ראש כמובן, אבל גם אבחנה בנסיבות מסוימות היא מותרת, והיו פה עוד אפשרויות לגיטימיות".