צילום: Tomer Neuberg/Flash90

שיא הצביעות: איווט ליברמן, משמיץ החרדים, השתתף באירוע המוני

אחרי כל אירוע במגזר החרדי, בחר איווט ליברמן להשתלח בציבור כולו ולשסות את מצביעיו נגד החרדים. אך מתברר כי אחרי שהסתפר בניגוד להנחיות ואירח את בנו, הוא גם השתתף באירוע המוני בו המשתתפים גם לא עטו מסכות
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

איווט ליברמן, נהנה בתקופה האחרונה להסית ולהתסיס נגד הציבור החרדי, כל אימת שיש תיעוד של אירוע שנערך שלא על פי הנחיות הרשויות למלחמה בנגיף הקורונה. כמה לא מפתיע, אך מתברר כי ליברמן עצמו הפר את ההנחיות מספר רב של פעמים.

המקרה האחרון אירע הלילה. איווט השתתף באירוע בביתו של איש עסקים ישראלי, בו נכחו מספר אנשים גבוה מהמותר. למרות שהאירוע היה בשטח סגור, המשתתפים בו לא עטו מסכות.

לא מדובר כמובן בפעם הראשונה שליברמן מפר את הנחיות הקורונה. כך לדוגמה, פתחו במיוחד עבורו מספרה בירושלים במהלך הסגר הראשון בחג הפסח. בנוסף, אירח את בנו, שלא גר אצלו בבית, בליל הסדר. גם סביב חתונת בנו היו דיווחים תקשורתיים אודות אופי האירוע.

בנוסף, בחודש ספטמבר הוא קרא בכנסת לא להקשיב להנחיות הממשלה אלא "להתנהל בהתאם לשכל". כמובן, שכל זאת לא מפריע לו לנהוג בצביעות מבחילה, ולהשמיץ את הציבור החרדי כולו.

ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס) תקף בתגובה את ליברמן, וכתב: "תשמרו את התיעוד הזה לפעם הבאה שהוא יצעק לכם חרדים חרדים חרדים וזה קורה אחת לכמה שעות בדרך כלל. אבל ככה זה מי שיש במפלגה שלו אחד שמתריס נגד החיסונים, וכשראש המפלגה קורא לקחת את החוק בקורונה לידיים".

מלשכתו של ליברמן נמסר בתגובה לאתר וואלה שפרסם את התיעוד, כי "ח"כ ליברמן הוזמן להשתתף בטקס קביעת מזוזה בו היו אמורים להשתתף חמישה אנשים בלבד. במהלך האירוע התווספו אורחים נוספים ולאחר שח"כ ליברמן בירך, הוא עזב מיד את המקום. הלקחים הופקו על מנת שמקרים כאלו לא יקרו שוב בעתיד".

כתבות קשורות

7 תגובות

 1. רק למה אתם יורדים לרמה שלו אני לא מבין..
  אתם מתנהגים כמו ילדים קטנים..
  תת רמה לתת כתבה כזו באתר שמכבד את עצמו.
  אלא אם אתם נהנים לחטט ברפש..

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן