צילום: Tomer Neuberg/Flash90

יוזמת השנאה של איווט ליברמן: התחייבות לממשלה בלי נתניהו והחרדים

חתימת המפלגות החרדיות על התחייבות לתמוך בבנימין נתניהו לראשות הממשלה הביאה את ליברמן לדרוש מיאיר לפיד, גדעון סער ונפתלי בנט לחתום על התחייבות להקמת ממשלה בלי המפלגות החרדיות ובלי ראש הממשלה נתניהו
 • 31 יתומים נישאים בחודש תמוז

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • מחריד: בעל דירה מאיים לזרוק לרחוב גר צדק עם שלושה ילדים קטנים

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו, השר אריה דרעי וחברי הכנסת משה גפני ויעקב ליצמן חתמו היום (שלישי) על מכתב כי "הצבעה לכל מפלגה אחרת תביא לממשלת שמאל בראשות לפיד. אנו קוראים לציבור להצביע עבורנו ולא להחמיץ הזדמנות חד-פעמית להקים ממשלת ימין מלאה".

החרדים חתמו לנתניהו, סמוטריץ' התחמק: "נאמנים לערכים ולדרך"

בתגובה, מנסה יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן להחתים גוש נגדי לבלוק הימין, עם התחייבות שלא לשבת בממשלה עם נתניהו או עם המפלגות החרדיות. את דרישתו שלח אל יאיר לפיד, גדעון סער ונפתלי בנט.

"יאיר, גדעון ונפתלי, התשובה ההולמת להצהרת הנאמנות שנחתמה בין נתניהו לבין ש"ס ויהדות התורה היא חתימה, עוד השבוע, על התחייבות של ישראל ביתנו, יש עתיד, תקווה חדשה וימינה לשיתוף פעולה בין ארבע המפלגות לאחר הבחירות להקמת גוש".

לדברי איווט ליברמן, "חתימה על הסכם כזה תוכיח לכל הבוחרים שיש אלטרנטיבה שלטונית רצינית שמסוגלת להרכיב ממשלה ציונית וליברלית שתשים בראש סדר העדיפויות את אלו שמשרתים בצבא, עושים מילואים, עובדים ומשלמים מיסים, ללא נתניהו והמפלגות החרדיות".

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן