צילום: Yonatan Sindel/Flash90

"מפלגת ההתבוללות תובס בבחירות": ח"כ אייכלר תוקף בחריפות את פסיקת בג"ץ

בעקבות פסיקת בג"ץ בעניין הגיורים אמר ח"כ ישראל אייכלר, "כשמפלגת בג"ץ נרתמת לטובת קמפיין הבחירות האנטי יהודי של יש עתיד וליברמן, היהודים הכשרים נוהרים לקלפיות להציל את העם היהודי מהכחדה והתבוללות". אייכלר הוסיף: "החלטת בג"צ תיצור כוחות משותפים של היהודים"
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

ח"כ הרב ישראל אייכלר אמר הערב בעקבות פסיקת בג"ץ בעניין הגיורים כי, "בהכרה בגיור הפיקטיבי העניקו שופטי בג"ץ מתנת שחיתות לקמפיין הבחירות של מפלגות הרפורמים והמתבוללים יש עתיד וליברמן.".

"השופטים המשוחדים בסיורים והרצאות ונסיעות בעולם ורכישת ספריהם על ידי הפדרציות הרפורמיות, משלמים עתה את התמורה ההולמת בתקופת בחירות".

עוד אמר אייכלר, "בעיתוי מושלם בג"צ מעניק שוחד בחירות למפלגות האנטי יהודיות בכנסת, שיקבלו קולות מהמתבוללים והגויים המציפים את המדינה בתעודות גיור ואזרחות מזוייפת".

"כשמפלגת בג"ץ נרתמת לטובת קמפיין הבחירות האנטי יהודי של יש עתיד וליברמן, היהודים הכשרים נוהרים לקלפיות להציל את העם היהודי מהכחדה והתבוללות".

אייכלר הויסף, "תשובה יהודית הולמת תבוא בקלפי. המצביעים היהודיים הדתיים והמסורתיים יבואו בהמוניהם ביום הבחירות וישימו עוד ועוד פתקים נגד שלטון הדיקטטורה המשפטית, ויבלמו את מסע השמד לעקירת הדת היהודית מארץ ישראל".

"ונהפוך הוא: החלטת בג"צ תיצור כוחות משותפים של היהודים. יחד יתגברו על המתבוללים וימנעו את הפיכת מדינת ישראל למדינה אנטי יהודית ואנטי דמוקרטית".

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן