Olivier Fitoussi/ Flash90

סרטון הכלבים הרפורמים • אלקין: "אסור לתת לחרדים להחזיק אותנו בגרון"

"אפשר לשתף פעולה עם יהדות התורה, אבל אסור שהיא תחזיק אותנו בגרון, כמו שהמפלגות החרדיות עושות היום בממשלתו של נתניהו. גדעון סער, ואנחנו כמפלגה, לא ניתן שתהיה כפיה דתית", אמר בכיר 'תקווה חדשה' בתגובה לסרטון שמראה 'ברק מצווה'

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

הסרטון של מפלגת יהדות התורה שהציג את אירועי ה'ברק מצווה' שעושים הרפורמים לכלבים תוך ביזוי האירוע החגיגי והקדוש בו נכנסים הנערים היהודים לנועם עול תורה ומצוות, חושף את הפרצוף האמיתי של מפלגת 'תקוה חדשה'.

קרא בנושא:

יהדות התורה בסרטון נגד הרפורמים העושים 'ברק מצווה' לכלבים; לפיד זעם

אחרי שבכיר המפלגה, דני דיין נחשף מדבר בעד התנועה הרפורמית ואומר "אצלנו הם ירגישו בני בית", עולה היום (רביעי) זאב אלקין למתקפה נגד המפלגה החרדית בעקבות הסרטון נגד התנועה הרפורמית.

בראיון לרדיו 103 אמר אלקין, "אני חושב שהסרטון הזה של יהדות התורה הוא שפל חסר תקדים. להשוות יהודים רפורמים וקונסרבטיבים לכלבים, זהו דימוי אנטישמי קלאסי".

אלקין הוסיף, "אפשר לשתף פעולה עם יהדות התורה, אבל אסור שהיא תחזיק אותנו בגרון כמו שהמפלגות החרדיות עושות היום בממשלתו של נתניהו. אסור להשלים את זה. גדעון סער, ואנחנו כמפלגה, לא ניתן שתהיה כפיה דתית".

ח"כ יאיר גולן ממפלגת מרצ הגיב: "לפי התעמולה של יהדות התורה רפורמים הם כלבים. ככה פשוט כלבים, ומי שעבר גיור רפורמי הוא כלב. אם זה לא דימוי אנטישמי אז מה כן? איך אתם מעיזים להגיד ש 70% מיהודי ארצות הברית הם לא יהודים. איפה הערבות ההדדית, איפה 70 פנים לתורה, איפה הדאגה לגר. היום אני חש בושה עמוקה ביחס לבני עמי שלי".

כפי שדיווחנו מוקדם יותר היום, בסרטון של יהדות התורה מופיעות תמונות של כלבים כשעליהם כיפה או טלית, והקריין טוען כי "בבג"ץ זה יהודי", ובהומור נאמר גם כי "סבתא שלו הייתה רב"…

לסיום, בקריאה להצביע ג', אומר הקריין בסרטון כי "רק יהדות התורה תשמור על היהדות שלך, על היהדות של הילדים שלך ושל הנכדים שלך", כאשר מופיעה הכיתובית "קודם כל יהודים", בדומה לסיסמת הבחירות של המפלגה, "קודם כל חרדים".

7 תגובות

עוד אחד שיטיף לנו מוסר…

כאשר מבזים ערכי קודש יהודיים תוך סילוף עובדות הנובעות מבורות מדהימה, זה מותר – כי זו סאטירה…. אך כאשר מציגים לכל הדתיים למחצה… עובדות המוכיחות עד כמה הם עצמם (הרפורמים) שמים את עצמם ללעג…. הם מתקוממים.
גם מי שלא הכיר עד היום את המושג יכול לבדוק בויקיפדה ולהווכח בעצמו.
להלן העתק מתוך ויקיפדיה:
"בארק מצווה (באנגלית: Bark Mitzvah) או בר מצווה לכלבים הוא טקס הנערך לציון מעבר הכלב לבגרות, לרוב בזרם הרפורמי או הקונסרבטיבי בארצות הברית"[1].
נכון שלאחר מכן מופיעה גם הסתייגות שהטקס אינו מקובל על חוגים נרחבים של הרפורמים, אך גם המיעוט שכן עורך את הטקס האווילי הזה, יכול לערוך מחר טקס גיור ל….
והוא יהיה חוקי ומקובל על פי פסיקת הבג"ץ הנאורה…. וכדאי בזיון וקצף….

תגידו הם טיפשים? או שהם ממשיכים להסיט? ושוב לשקר?
אף אחד לא אמר שרפורמים הם כלבים. אם הם מרגישים כך? בעיה שלהם!
הרפורמים פשוט חוגגים בר מצווה לכלבים (לא יודעת אם במקום או בנוסף לבני אדם.)

אלקין מבזה את הכיפה שלו, הכל בשביל עוד קול בקלפי

מי פה השווה לכלבים? כולם סתומים או עושים את עצמם? הרפורמים הם אלו שהשוו כלבים ליהודים – או יהודים לכלבים

אלקין מה קרה לך איפה העמוד שידרה שלך הרי אתה אוהב חרדים הכל כשר בפוליטיקה???

הרפורמים כלבים הם עושים בר מצווה לכלבים הם חולי נפש ולא יהודים כלל

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell