צילום: Yaacov Cohen/FLASH90

דרעי מתחרט על החברות עם ליברמן: "הטעות הכי גדולה שעשיתי בחיי"

במהלך השנים, הם הפכו משותפים פוליטיים לידידים אך מאז בחר איווט ליברמן להתחיל להסית נגד החרדים ואריה דרעי מתחרט על אותם ימים • יו"ר ש"ס משוכנע כי בנימין נתניהו ירכיב את הממשלה הבאה: "בנט ישב איתנו ביחד ואחרי שבנט ישב איתנו גם סער והמפלגה שלו ייכנסו"
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי כועס על איווט ליברמן. "לליברמן אין כפרה על מה שהוא עושה בנושא החרדים. לא בעולם הזה ולא בעולם הבא", הוא אומר בראיון העתיד להתפרסם בעיתון 'ישראל היום'.

מעבר לשותפים פוליטיים, דרעי וליברמן גם הפכו לידידים קרובים, וכיום – אחרי שאיווט החל להסית נגד החרדים ולהשמיץ בצורה קשה, דרעי מתחרט על אותם ימים ומגדיר זאת כטעות הכי גדולה שעשה בחיים שלו.

על גדעון סער אומר דרעי, "שמעתי שסער אמר השבוע בטלוויזיה שהחרדים סוחטים את נתניהו, צחקתי. הבנאדם בנה קמפיין שהוא הולך להקים ממשלה, היו לו עשרים מנדטים, כל שבוע הוא יורד, כנראה היועצים שלו אמרו תכה בחרדים ואולי תעצור את הנפילה, תכה בחרדים אולי תקבל עוד מנדט אחד".

למרות הסקרים, דרעי משוכנע כי בנימין נתניהו יהיה זה שיצליח להרכיב את הממשלה הבאה: "בנט ישב איתנו ביחד ואחרי שבנט ישב איתנו גם סער והמפלגה שלו ייכנסו. אין הבדלים אידיאולוגיים בינינו. לא יכול להיות ששתי מפלגות ששייכות למחנה הימין, לציבור הלאומי יטרפדו ממשלת ימין, אני לא מאמין שיש דבר כזה".

על תרחיש שלפיד סער ובנט יקימו ממשלה הוא אומר "אין אחוז בעולם שלפיד ייתן לסער או לבנט את ראשות הממשלה, אפילו לא לחודש. הוא יהיה המפלגה הגדולה, יהיה פי שניים ויותר מהם, שניהם ביחד לא יגיעו למספרים שלו ולא ייתן להם בשום אופן שבעולם. הוא יילך לבחירות ולא ייתן להם. בטוח. יש סיכוי לא קטן שש"ס תזכה למספר מנדטים גבוה יותר מהמפלגות של בנט וסער".

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. נא לא להתחמק מהאמת העיקר כשמגיע לניו-יורק הולך להשטתח על קברו של הקדוש
  במונסי האדמו"ר מרימניצא, צביעות במלוא הדרה
  עוד יש באפשרותך לחזור בתשובה…

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן